jdk
08.10.04, 19:45
Mam mieszane uczucia. Z jednej strony jesli powstanie tam ladny budynek i
ozywi to te czesc deptaka, to dobrze. Z drugiej strony szkoda wyburzania
budynku po WKU, ktory mozna bylo ciekawie zaadoptowac.
Kwestia miejsc parkingowych tez jest istotna, ale mozna ich sporo wyznaczyc
wzdluz zamknietego odcinka Mickiewicza.