Gość: GammaRay
IP: *.chemia.pk.edu.pl
13.05.02, 12:06
Proponuje zalozyc pakt do walki z oszolomstwem na forum RADOM. Znajdzie sie tu jeszcze
parenascie osob ktore nas popra. Zagladalem przed chwila na forum WROCLAW. Zupelnie inny
klimat. To jest jakosc do ktorej warto dazyc.