Gość: sing IP: *.internet.radom.pl 17.02.05, 18:06 mam nadzieje że Łukasz Majewski i Daniel Wal zagrają razem ... i Wszyscy będą tworzyć zespół... to jest klucz do WYGRANEJ. Powodzenia chłopaki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Jadi Jones "problemu z Fliegerem nie ma" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.05, 07:25 www.e-basket.pl/?news=23353 Problemu z kontraktem Kotwicy z Fliegerem nie ma 1. Tylko jak zamierzają go ściągnąć poza okienkiem ? 2. Czy Kardaś zarabiał tyle, aby starczyło na Fliegera ? 3. Czy jest sens (w praktyce) tylko na play-out ściągnąć Fliegera ? Niestety, wygląda to na "tonący brzytwy się chwyta" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ten Re: "problemu z Fliegerem nie ma" IP: *.udn.pl 18.02.05, 12:35 co wy znowu wymyslacie?jaki Flieger? przeczytajcie sobie wypowiedzi na stronie kotwicy.przeciez radomia nie stac na tego gracza. przeciez azs nie stac na podstawowe wyplaty dla graczy a co dopiero dla nowego gracza. pozatym z tego co pisza to jest juz w poznaniu i jest juz zamkniete okienko transferowe, wiec nie dawajcie bezpodstawnych nadzieji ludziom z radomia. co do piotrka to fajnie ze udalo mu sie podpisac kontrakt z klubem i moze spokojnie sobie grac. i nie wazne ze sa oni na ostatnnim miejscu bo azs leprzy nie jest. tam przynajmniej nie bedzie szykanowany przez ludzi ktorym kiedys dawal do ogladania kawal dobrej koszykowki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś Re: Koszykarze AZS-u jadą do Poznania IP: 217.96.36.* 18.02.05, 12:17 Na podstawie przeczytanych informacji ze strony K.K. oceniam iż ten gracz nie ma szans na dłuższy pobyt w Radomiu. Powodem odejścia będzie "obiecywali mi gruszki na wierzbie" a zalegają mi z kasą tak jak poprzedni klub za prawie cały sezon........" hahahahahahahahahahh Najpierw niech AZS poszuka SPONSORA.!!!!!! Następnie mysli o transferach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ulalala Re: Koszykarze AZS-u jadą do Poznania IP: *.com / *.com 18.02.05, 12:27 No ale chyba AZS musi wzmocnic sie nowym graczami zeby nareszcie piac sie w gore:)moim zdaniem dobry rozgrywajacy jest niezbedny do dobrej gry naszego klubu.Miejmy nadzieje ze znajdzie sie dobry zawodnik ktory pogodzi sie z sytuacja materialna klubu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ulalala Re: Koszykarze AZS-u jadą do Poznania IP: *.com / *.com 18.02.05, 12:28 No ale chyba AZS musi wzmocnic sie nowym graczami zeby nareszcie piac sie w gore:)moim zdaniem dobry rozgrywajacy jest niezbedny do dobrej gry naszego klubu.Miejmy nadzieje ze znajdzie sie dobry zawodnik ktory pogodzi sie z sytuacja materialna klubu.Zycze powodzenia w POznaniu!! chlopaki Radom jeszcze w was wierzy!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ten Re: Koszykarze AZS-u jadą do Poznania IP: *.udn.pl 18.02.05, 12:41 dobrego gracza to my mielismy i azs nie potrafil go zatrzymac tak wiec co my bedziemy rozmawiac na temat nabytkow. niech dograja sobie do konca lige bo i tak w tej chwili nie ma szans na utrzymanie. zanim nowy gracz zgral by sie z druzyna minie kolo 4 meczy a przypominam ze do konca juz tylko 6. tak wiec bylo by to kolejne wyrzucenie pieniedzy w bloto lub oszukanie kolejnego gracza i zwabienie go na przyslowiowe kartki na obiady. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fan Re: Koszykarze AZS-u jadą do Poznania IP: *.radom.pilicka.pl 18.02.05, 13:21 Dobrego gracza? To wymień słabszego rozgrywającego z drużyn które grały z AZSem w lidze. Co masz problem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ten Re: Koszykarze AZS-u jadą do Poznania IP: *.udn.pl 18.02.05, 13:32 to czemu wszyscy tak sie nim zachwycali do chwili kiedy postanowil odejsc z druzyny. nie potrafie ci wymienic slabszego gracza z dwoch powodow. po pierwsze nie znam na tyle ligi zebym wymienial ci nazwiska a po drugie kardas moze nie byl najleprzy ale przynajmniej potrafil sprostac wiekszosci z nich czyli nie byl taki zly. nie uwazasz? mysle nawet ze z niektorymi radzil sobie naprawde niezle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ten Re: Koszykarze AZS-u jadą do Poznania IP: *.udn.pl 18.02.05, 13:35 a moze teraz mamy leprzego? kilka razy wchodzil pod kosz i o te kilka razy za duzo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fan Re: Koszykarze AZS-u jadą do Poznania IP: *.radom.pilicka.pl 18.02.05, 13:52 Nie jest "leprzy" tzn. lepszy bo gra na innej pozycji, a co do Kardasia to był słaby na pierwszą lige, tak jak słaba jest cała drużyna i nawet gdyby dostawali pieniądze za swoją gre to bez wzmocnień nie mieli by szans się utrzymać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ten Re: Koszykarze AZS-u jadą do Poznania IP: *.udn.pl 18.02.05, 17:59 a o jakich wzmocnieniach mowisz, bo ja nie zauwazylem wiekszych zmian po wejsciu do I ligi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ulalala Re: Koszykarze AZS-u jadą do Poznania IP: *.com / *.com 19.02.05, 09:52 i przestanmy mieszac w to pieniedzy!! jesli chlopaki graja czyli im sytuacja w klubie az tak bardzo nie przeszkadza,a wy caly czas wkolko o pieniadzach!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gg Re: Koszykarze AZS-u jadą do Poznania IP: *.udn.pl 19.02.05, 11:06 Nagle wszyscy uwazaja ze Kardas jest slaby, ze sie nie nadaje do pierwszej ligi?!A jeszcze kilka miesiecy temu byl wychwalany pod niebiosa.Uwazany byl przeciez za najlepszego zawodnika azs-u.Teraz jest zly i niedobry bo jako pierwszy zawodnik odszedl z Radomia do innej druzyny.Nie bylo to dla niego latwa decyzja, tym bardziej ze duzo osob odwrocilo sie od niego.Nieladnie.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ulalala Re: Koszykarze AZS-u jadą do Poznania IP: *.com / *.com 19.02.05, 09:50 a kto Ci powiedzial ze jakiegos gracza oszukano? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KKAZSRADOM www.azsradom.prv.pl IP: *.239.udn.pl 19.02.05, 08:40 a ja zapraszam na relacje live z tego meczu, ktora odbedzie sie na stronce www.azsradom.prv.pl RELACJA ROZPOCZNIE SIE OD GODZINY 17stej na czacie !!!:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poznaniak Flieger debiutuje dziś w Pyrze!!!Wrócił do domu... IP: *.icpnet.pl 19.02.05, 16:16 i w Radomiu grać nie będzie!Ale dobrze,że jest AZS Radom, bo przynajmniej ma kto spaść do 2 ligi! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fan Re: Flieger debiutuje dziś w Pyrze!!!Wrócił do do IP: *.radom.pilicka.pl 19.02.05, 19:31 AZS przegrał 71:61... Odpowiedz Link Zgłoś