Dodaj do ulubionych

Koszykarze AZS-u jadą do Poznania

IP: *.internet.radom.pl 17.02.05, 18:06
mam nadzieje że Łukasz Majewski i Daniel Wal zagrają razem ... i Wszyscy będą
tworzyć zespół... to jest klucz do WYGRANEJ. Powodzenia chłopaki
Obserwuj wątek
    • Gość: Jadi Jones "problemu z Fliegerem nie ma" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.05, 07:25
      www.e-basket.pl/?news=23353
      Problemu z kontraktem Kotwicy z Fliegerem nie ma
      1. Tylko jak zamierzają go ściągnąć poza okienkiem ?
      2. Czy Kardaś zarabiał tyle, aby starczyło na Fliegera ?
      3. Czy jest sens (w praktyce) tylko na play-out ściągnąć Fliegera ?

      Niestety, wygląda to na "tonący brzytwy się chwyta"

      • Gość: ten Re: "problemu z Fliegerem nie ma" IP: *.udn.pl 18.02.05, 12:35
        co wy znowu wymyslacie?jaki Flieger? przeczytajcie sobie wypowiedzi na stronie
        kotwicy.przeciez radomia nie stac na tego gracza. przeciez azs nie stac na
        podstawowe wyplaty dla graczy a co dopiero dla nowego gracza. pozatym z tego co
        pisza to jest juz w poznaniu i jest juz zamkniete okienko transferowe, wiec nie
        dawajcie bezpodstawnych nadzieji ludziom z radomia. co do piotrka to fajnie ze
        udalo mu sie podpisac kontrakt z klubem i moze spokojnie sobie grac. i nie wazne
        ze sa oni na ostatnnim miejscu bo azs leprzy nie jest. tam przynajmniej nie
        bedzie szykanowany przez ludzi ktorym kiedys dawal do ogladania kawal dobrej
        koszykowki.
    • Gość: ktoś Re: Koszykarze AZS-u jadą do Poznania IP: 217.96.36.* 18.02.05, 12:17
      Na podstawie przeczytanych informacji ze strony K.K. oceniam iż ten gracz nie
      ma szans na dłuższy pobyt w Radomiu.
      Powodem odejścia będzie "obiecywali mi gruszki na wierzbie" a zalegają mi z
      kasą tak jak poprzedni klub za prawie cały sezon........" hahahahahahahahahahh
      Najpierw niech AZS poszuka SPONSORA.!!!!!!
      Następnie mysli o transferach.
      • Gość: ulalala Re: Koszykarze AZS-u jadą do Poznania IP: *.com / *.com 18.02.05, 12:27
        No ale chyba AZS musi wzmocnic sie nowym graczami zeby nareszcie piac sie w
        gore:)moim zdaniem dobry rozgrywajacy jest niezbedny do dobrej gry naszego
        klubu.Miejmy nadzieje ze znajdzie sie dobry zawodnik ktory pogodzi sie z
        sytuacja materialna klubu
      • Gość: ulalala Re: Koszykarze AZS-u jadą do Poznania IP: *.com / *.com 18.02.05, 12:28
        No ale chyba AZS musi wzmocnic sie nowym graczami zeby nareszcie piac sie w
        gore:)moim zdaniem dobry rozgrywajacy jest niezbedny do dobrej gry naszego
        klubu.Miejmy nadzieje ze znajdzie sie dobry zawodnik ktory pogodzi sie z
        sytuacja materialna klubu.Zycze powodzenia w POznaniu!! chlopaki Radom jeszcze
        w was wierzy!!
        • Gość: ten Re: Koszykarze AZS-u jadą do Poznania IP: *.udn.pl 18.02.05, 12:41
          dobrego gracza to my mielismy i azs nie potrafil go zatrzymac tak wiec co my
          bedziemy rozmawiac na temat nabytkow. niech dograja sobie do konca lige bo i tak
          w tej chwili nie ma szans na utrzymanie. zanim nowy gracz zgral by sie z druzyna
          minie kolo 4 meczy a przypominam ze do konca juz tylko 6. tak wiec bylo by to
          kolejne wyrzucenie pieniedzy w bloto lub oszukanie kolejnego gracza i zwabienie
          go na przyslowiowe kartki na obiady.
          • Gość: Fan Re: Koszykarze AZS-u jadą do Poznania IP: *.radom.pilicka.pl 18.02.05, 13:21
            Dobrego gracza? To wymień słabszego rozgrywającego z drużyn które grały z AZSem
            w lidze. Co masz problem?
            • Gość: ten Re: Koszykarze AZS-u jadą do Poznania IP: *.udn.pl 18.02.05, 13:32
              to czemu wszyscy tak sie nim zachwycali do chwili kiedy postanowil odejsc z
              druzyny. nie potrafie ci wymienic slabszego gracza z dwoch powodow. po pierwsze
              nie znam na tyle ligi zebym wymienial ci nazwiska a po drugie kardas moze nie
              byl najleprzy ale przynajmniej potrafil sprostac wiekszosci z nich czyli nie byl
              taki zly. nie uwazasz? mysle nawet ze z niektorymi radzil sobie naprawde niezle.
            • Gość: ten Re: Koszykarze AZS-u jadą do Poznania IP: *.udn.pl 18.02.05, 13:35
              a moze teraz mamy leprzego? kilka razy wchodzil pod kosz i o te kilka razy za duzo.
              • Gość: Fan Re: Koszykarze AZS-u jadą do Poznania IP: *.radom.pilicka.pl 18.02.05, 13:52
                Nie jest "leprzy" tzn. lepszy bo gra na innej pozycji, a co do Kardasia to był
                słaby na pierwszą lige, tak jak słaba jest cała drużyna i nawet gdyby dostawali
                pieniądze za swoją gre to bez wzmocnień nie mieli by szans się utrzymać.
                • Gość: ten Re: Koszykarze AZS-u jadą do Poznania IP: *.udn.pl 18.02.05, 17:59
                  a o jakich wzmocnieniach mowisz, bo ja nie zauwazylem wiekszych zmian po wejsciu
                  do I ligi
                  • Gość: ulalala Re: Koszykarze AZS-u jadą do Poznania IP: *.com / *.com 19.02.05, 09:52
                    i przestanmy mieszac w to pieniedzy!! jesli chlopaki graja czyli im sytuacja w
                    klubie az tak bardzo nie przeszkadza,a wy caly czas wkolko o pieniadzach!!
                • Gość: gg Re: Koszykarze AZS-u jadą do Poznania IP: *.udn.pl 19.02.05, 11:06
                  Nagle wszyscy uwazaja ze Kardas jest slaby, ze sie nie nadaje do pierwszej
                  ligi?!A jeszcze kilka miesiecy temu byl wychwalany pod niebiosa.Uwazany byl
                  przeciez za najlepszego zawodnika azs-u.Teraz jest zly i niedobry bo jako
                  pierwszy zawodnik odszedl z Radomia do innej druzyny.Nie bylo to dla niego latwa
                  decyzja, tym bardziej ze duzo osob odwrocilo sie od niego.Nieladnie..
          • Gość: ulalala Re: Koszykarze AZS-u jadą do Poznania IP: *.com / *.com 19.02.05, 09:50
            a kto Ci powiedzial ze jakiegos gracza oszukano?
    • Gość: KKAZSRADOM www.azsradom.prv.pl IP: *.239.udn.pl 19.02.05, 08:40
      a ja zapraszam na relacje live z tego meczu, ktora odbedzie sie na stronce
      www.azsradom.prv.pl RELACJA ROZPOCZNIE SIE OD GODZINY 17stej na
      czacie !!!:)))
    • Gość: poznaniak Flieger debiutuje dziś w Pyrze!!!Wrócił do domu... IP: *.icpnet.pl 19.02.05, 16:16
      i w Radomiu grać nie będzie!Ale dobrze,że jest AZS Radom, bo przynajmniej ma
      kto spaść do 2 ligi!
      • Gość: Fan Re: Flieger debiutuje dziś w Pyrze!!!Wrócił do do IP: *.radom.pilicka.pl 19.02.05, 19:31
        AZS przegrał 71:61...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka