Gość: ciekawy
IP: *.radom.pilicka.pl
11.03.05, 08:25
A na które wysypisko Pan Prezes wywiózł ten azbest? Podobno jest tylko jedno
w kraju spełniające wymogi dla przyjmowania azbestu, a koszt złożenia 1 tony
przekracza 600 zł. Może by zapytać Pana Prezesa radnego o szczegóły?