Dodaj do ulubionych

Azbest w mieście

IP: *.radom.pilicka.pl 11.03.05, 08:25
A na które wysypisko Pan Prezes wywiózł ten azbest? Podobno jest tylko jedno
w kraju spełniające wymogi dla przyjmowania azbestu, a koszt złożenia 1 tony
przekracza 600 zł. Może by zapytać Pana Prezesa radnego o szczegóły?
Obserwuj wątek
    • Gość: Smok Re: Azbest w mieście IP: *.nfz.gov.pl / *.crowley.pl 11.03.05, 08:47
      Dziwne pytanie.Nie widziałeś pryzmy w Lesie Kapturskim i zasypanej leśnej drogi
      pod Lesiowem?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka