boomshanka 02.07.01, 21:10 Moze troche glupi temat na forum.... Co sadzicie o filmie wymienionym w tytule? pozdro dla wszystkich P.S. Czy ktos zna tytul i wykonawce piosenki, ktora leci gdy Charlie zmienia sie w Henka? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: BartekW Re: Ja Irena i ja` IP: *.radio.rekord.fm 08.07.01, 12:56 Jesli wystapil Carrey to komedia sama z siebie jest smieszna... ale tak powaznie to chyba ten film byl troche dawno w atlanticu... moze lepiej pogadac albo o mumii albo o bridget jons? :] Odpowiedz Link Zgłoś