Dodaj do ulubionych

Ja Irena i ja`

02.07.01, 21:10
Moze troche glupi temat na forum....
Co sadzicie o filmie wymienionym w tytule?

pozdro dla wszystkich

P.S. Czy ktos zna tytul i wykonawce piosenki, ktora leci gdy Charlie zmienia
sie w Henka?
Obserwuj wątek
    • Gość: BartekW Re: Ja Irena i ja` IP: *.radio.rekord.fm 08.07.01, 12:56
      Jesli wystapil Carrey to komedia sama z siebie jest smieszna... ale tak
      powaznie to chyba ten film byl troche dawno w atlanticu... moze lepiej pogadac
      albo o mumii albo o bridget jons? :]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka