Dodaj do ulubionych

basen w fontannie

IP: *.tpnet.pl / *.radom.sdi.tpnet.pl 20.06.02, 18:22
Wczoraj przechodziłem koło fontann na Żeromskiego i zaniemiałem. Dzieciaki
zrobiły sobie basen w centrum miasta. W fontannach około czterdziestu
pięćdziesięciu dzieciaków urządzało sobie kąpiel. Miały ręczniki, koce i inne
przybory do aktywnego wypoczynku. Wyglądzło to przekomicznie a zarazem fatalnie.
Gdzi straż miejska, policja, dlaczego wszyscy tolerują taki stan rzeczy i
przymykają oko. Ja rozumię upał, wakacje ale czy dzieciaki muszą kapać się w
centrum miasta. Nikt nie zauważa problemu, ale jest mały krok do tragedii. Na
pewno woda pod względem higieniczno- epidemiologicznym nie nadaje się do
kąpieli a poza tym kąpiel "nistrzeżona "grozi utonięciem jakiegoś dziecka lub
kontuzją (fontanna jest zrobiona z płyt marmurowych o ostrych krawędziach i
dość śliskich).
Co bedzie gdy dojdzie do tragedii?
Opanujmy to żeby nie było za późno.
Obserwuj wątek
    • ster Re: basen w fontannie 20.06.02, 18:52
      Na policje nie ma co liczyc.
      • Gość: Tomek Re: basen w fontannie IP: *.internet.radom.pl 21.06.02, 08:44
        Dzieciaki kąpały się tam, kąpią i kąpać będą. Widziałe kąpiących się tam
        dzieciaków nawet w ubraniach i po godzinie 20. A straż miejska, oni wolą ganać
        takich, co niszczą zieleń poprzez granie w piłkę na trawnikach, albo nachodzić
        biedne babcie handlujące starymi sztuszcnymi kwiatkami.
    • Gość: GammaRay Re: basen w fontannie IP: *.chemia.pk.edu.pl 21.06.02, 10:27
      Poza tym wyglada to juz nawet nie prowincjonalnie ale ... brak słów. W pcmiu dolnym nie ma czegos takiego.
      Mowiac krotko kompletnie nie licuje to z centrum cwiercmilionowej aglomeracji.
      • sylvio Re: basen w fontannie 21.06.02, 11:19
        Chyba trochę się czepiacie. Jakby przy fontannach stanęli strażnicy to
        dzieciaki miałyby jeszcze większą frajdę, chcąc ich przechytrzyć. Zresztą jak
        świat długi i szeroki dzieciaki moczą się w fontannach. Pewnie że to trochę
        niehigieniczne, tylko spróbujcie przekonać maluchy żeby do wody nie wchodziły -
        życzę powodzenia. I nawet gdyby gdzieś w pobliżu był basen z prawdziwego
        zdarzenia podejrzewam, że i tak w fontannach byłoby pełno pluskających.
        Oczywiście wielka szkoda, że takiego basenu w Radomiu nie ma. I to jest
        skandal, a nie dzieciaki kąpiące się w fontannach.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka