Gość: anna
IP: *.mclink.it
13.04.05, 17:17
witam Was wszystkich!szukam jakiegos zwiazku, fundacji i w ogole
jakiejkolwiek organizacji dla inwalidow przede wszystkim dla dzieci w
radomiu.prosze jesli ktos cos wie to dajcie znac! z gory serdecznie dziekuje.