Dodaj do ulubionych

!!!!POMOCY!!!!!!

IP: *.mclink.it 13.04.05, 17:17
witam Was wszystkich!szukam jakiegos zwiazku, fundacji i w ogole
jakiejkolwiek organizacji dla inwalidow przede wszystkim dla dzieci w
radomiu.prosze jesli ktos cos wie to dajcie znac! z gory serdecznie dziekuje.
Obserwuj wątek
    • Gość: exxon Re: !!!!POMOCY!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.05, 23:15
      W Radomiu jest przeogromna liczba fundacji i organizacji pomocowych, które
      pomogą ci. Ostatnio zostały dofinansowane ze środków Prezydenta miasta Radomia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka