Gość: GammaRay
IP: *.pk.edu.pl
10.07.02, 19:35
No i wsjo jasne .... Dlaczego jakis zakichany ciołek w MON na siłe szuka dziury
w całym i blokuje powstanie lotniska ? Kto i jaki ma w tym interes ??
Mysle ze GAZETA powinna wziac ten temat na warstat. Dogłębnie, kompleksowo i
analitycznie. Presja mediów moze tej sprawie (podobnie jak wielu innym) wiele
pomóc.