Gość: cermit
IP: *.internet.radom.pl
23.09.02, 21:49
!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja mam pytanie: dlaczego za kazdym razem
GAZETA WYBORCZA poruszajac watek wyzszychuczelni radomskich
pomija moja uczelnie!!!!!!!! jest to instytucja panstwowa i
irytuje mnie fakt ze szkoly prywatne sa stawiane przed moja
placowka oswiatowa.Moja uczelnia to NKJO RADOM - NAUCZYCIELSKIE
KOLEGIUM JEZYKOW OBCYCH!!!!!!!! Domagam sie by w koncu moja
uczelnia zostala zauwazona!!!!