Gość: Dudi
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
29.11.05, 20:58
Zbliża się rocznica wprowadzenia stanu wojennego. To dobra okazja do
zwrócenia uwagi na temat łamania praw pracowniczych, szczególnie w
supermarketach.Czy nie uważacie, że w supermarketach w Radomiu łamane są
podstawowe prawa ziązkowe, chociażby prawo do 8 godzinnego dnia pracy? Nie
mówiąc o innych ?