winifreda70
12.12.05, 14:24
Co sądzicie o moralności Odrzywolaków? Czytając wypowiedzi niektórych
internautów,widzę złośliwość w wypowiedziach,zawziętośc, kazdy patrzy jakby
drugiemu "dokopać", obmówić - nie zawsze słusznie.Dziwię się skąd w ludziach
bierze się tyle nienawiści, przeciez jesteśmy katolikami.Ludzie dokąd wy
zmierzacie, czy zawiść, podłość przesłania wam oczy?
Forum jest po to by dyskutować na różne tematy, a nie "przyszywać
łatki"osobom, które sa aktualnie na tapecie. Niektóre wasze osądy co do
niektórych osób wynikają z czystej złośliwośći i są bezzasadne.
Ida Swięta BOŻEGO NARODZENIA czas się zastanowić nad sobą ,zmiany poprawy
zaczać od siebie,nie krytykować wszystkich a napewno świat stanie się
lepszym.