Dodaj do ulubionych

MORALNOŚĆ W ODRZYWOLE.

12.12.05, 14:24
Co sądzicie o moralności Odrzywolaków? Czytając wypowiedzi niektórych
internautów,widzę złośliwość w wypowiedziach,zawziętośc, kazdy patrzy jakby
drugiemu "dokopać", obmówić - nie zawsze słusznie.Dziwię się skąd w ludziach
bierze się tyle nienawiści, przeciez jesteśmy katolikami.Ludzie dokąd wy
zmierzacie, czy zawiść, podłość przesłania wam oczy?
Forum jest po to by dyskutować na różne tematy, a nie "przyszywać
łatki"osobom, które sa aktualnie na tapecie. Niektóre wasze osądy co do
niektórych osób wynikają z czystej złośliwośći i są bezzasadne.
Ida Swięta BOŻEGO NARODZENIA czas się zastanowić nad sobą ,zmiany poprawy
zaczać od siebie,nie krytykować wszystkich a napewno świat stanie się
lepszym.
Obserwuj wątek
    • moherowyberet22 Re: MORALNOŚĆ W ODRZYWOLE. 13.12.05, 10:17
      Masz racje niech każdy zrobi rachunek sumienia i sobie odpowie czy jest w
      porzadku do innych; kolegów, podwaładnych, współpracowników w pracy mam na
      myśli UG ,szkołę, sklepy.Ida swieta czas zrobić taki porządki w swoim
      postepowaniu.
      • suuzi Re: MORALNOŚĆ W ODRZYWOLE. 14.12.05, 15:07
        Racja, zamiast patrzeć się na kogoś i przez nienawiść do tej osoby pisać plotki
        obejrzyj się najpierw na siebie czy to Ty jestes ok!!!!aha i zajmij się soba
        np.idż do dziewczyny jezeli ją masz!!!
        • moherowyberet22 Re: MORALNOŚĆ W ODRZYWOLE. 14.12.05, 16:47
          cze! suuzi widzisz w Odrzywole to sie nazywją plotki a w normalnym mieście i
          świecie - dyskusja na forum. I to jest ta nasza Odrzywolska mentalność z którą
          trzeba walczyć.A tak apropo to nie mam dziewczyny bo u nas same porypane.
          narka !
        • slavero23 Re: MORALNOŚĆ W ODRZYWOLE. 10.01.06, 18:01
          Odrzywoloki od zawsze byli zawzieci na to by komus dojeb...przewaznie ich
          ofiarami padali ludzie zamiejscowi.Bo po co ktos obcy ma u nas byc
          szanowany.Nigdy tego nie rozumialem i chyba nie zrozumiem. I wlasnie dlatego
          zadne iwestowanie aktualnie w tych cieci jest malo oplacalne. Bo albo kogos
          skopia albo rozpieprza to co jest nowe. W sumie wstyd sie przyznawac ze jestem z
          Odrzywolu
    • odrzywolak Re: MORALNOŚĆ W ODRZYWOLE. 16.12.05, 10:11
      Droga(i) winfredo70.
      Do tej pory nikt nikogo nie krytykował i co jest lepiej? Może dla ciebie i paru
      innych. Wiadomo, nikt chętnie nie przymuje krytyki ale to co się dzieje u nas
      to już lekka przesada. Może powiesz, które sądy są bezzasadne następny razem
      poprawimy się i będziemy pisać tylko słusznie. Chcesz poczytać samej prawdy to
      kupuj echo tam wszystko jest napisane po myśli tych, którym to forum jest solą
      w oku. Może ktoś by się zastanowił dlaczego ludzie tu piszą. Najlepiej oskarżyć
      wszystkich o zawiść i zazdrość jeżeli tylko coś im się nie podoba. Co do wiary
      to jest to kwestia sumienia, a w święta przecież wszyscy zgodnie pójdą do
      kościoła.
      • misiek748 Re: MORALNOŚĆ W ODRZYWOLE. 16.12.05, 13:23
        I do spowiedzi tak tak niech ksiądz posłucha ciekawych opowieści a szczególnie
        ty młodych panienek. hejah.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka