Dodaj do ulubionych

..:: S12 ::..

10.02.06, 15:12
www.radom.pl/?news=259
Obserwuj wątek
    • gregor13 Re: ..:: S12 ::.. 10.02.06, 15:14
      No proszę, to nam się prezydent... OBUDZIł!
      • isoxazolidine Re: ..:: S12 ::.. 10.02.06, 15:17
        ten budzik zwie się 'jdk' ;-)
        • gregor13 Re: ..:: S12 ::.. 10.02.06, 15:23
          No to brawo dla jdk. Ale ważne jest, że wreszcie w tym temacie pojawiło się
          słowo "prezydent" i nazwisko "Marcinkowski".
          • heniek_z_lasu Re: ..:: S12 ::.. 10.02.06, 15:31
            Szkoda, że nie pojawiło się "jdk". Ale oczywisce, że pomysłodawcami i tymi, którym najwięcej w tej sprawie zawdzięczamy są Marcinkowski, Nita i Banasiewicz. Tyle już zrobili dla Radomia i jeszcze im mało. Najprościej się podpisać pod czyjąś pracą, ale to i tak zostanie niebawem zweryfikowane. Grunt, żeby droga była.
            • jdk Re: ..:: S12 ::.. 10.02.06, 16:23
              :)))

              Najwazniejsze, zeby trasa powstala.

              Ciesze sie, ze cos zaczelo sie dziac i ze byc moze mam w tym jakis maly
              udzial :)

              Ale to nie wylacznie moja zasluga: klaniac sie nalezy isoxazolidine, za pomysl
              i konsultacje merytoryczne :) - jak rowniez senatorowi Luczyckiemu za wsparcie
              pomyslu i zorganizowanie spotkania z prezydentem Marcinkowskim.

              Teraz zobaczmy, jakie beda dalsze losy tej inicjatywy.

              Oby wiecej takich dzialan!
    • Gość: KIBIC Re: ..:: S12 ::.. IP: *.dc.dc.cox.net 10.02.06, 15:35
      a wiec dotarlo, i tak dotrze reszta naszych/"moich" postulatow, gratuluje Isox!


      KIBIC
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=68&w=30579277
    • Gość: J-25 Re: ..:: S12 ::.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 15:36
      Wybory jak widać blisko
      • isoxazolidine Re: ..:: S12 ::.. 10.02.06, 20:02
        w takich momentach dochodze do wniosku ze wybory powinny byc co rok ;-)
        • Gość: adrian Re: ..:: S12 ::.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.06, 00:12
          bardzo dobrze!:) ja tez sie ciesze, ale zeby rzewiscie cos w tym temacie
          drgnelo, zeby politycy pochodzili, zalobbowali za tym.
    • gregory_z_radomia Re: ..:: S12 ::.. 10.02.06, 15:37
      Zatrybiło w móżdżku???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka