isoxazolidine 10.02.06, 15:12 www.radom.pl/?news=259 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gregor13 Re: ..:: S12 ::.. 10.02.06, 15:14 No proszę, to nam się prezydent... OBUDZIł! Odpowiedz Link Zgłoś
gregor13 Re: ..:: S12 ::.. 10.02.06, 15:23 No to brawo dla jdk. Ale ważne jest, że wreszcie w tym temacie pojawiło się słowo "prezydent" i nazwisko "Marcinkowski". Odpowiedz Link Zgłoś
heniek_z_lasu Re: ..:: S12 ::.. 10.02.06, 15:31 Szkoda, że nie pojawiło się "jdk". Ale oczywisce, że pomysłodawcami i tymi, którym najwięcej w tej sprawie zawdzięczamy są Marcinkowski, Nita i Banasiewicz. Tyle już zrobili dla Radomia i jeszcze im mało. Najprościej się podpisać pod czyjąś pracą, ale to i tak zostanie niebawem zweryfikowane. Grunt, żeby droga była. Odpowiedz Link Zgłoś
jdk Re: ..:: S12 ::.. 10.02.06, 16:23 :))) Najwazniejsze, zeby trasa powstala. Ciesze sie, ze cos zaczelo sie dziac i ze byc moze mam w tym jakis maly udzial :) Ale to nie wylacznie moja zasluga: klaniac sie nalezy isoxazolidine, za pomysl i konsultacje merytoryczne :) - jak rowniez senatorowi Luczyckiemu za wsparcie pomyslu i zorganizowanie spotkania z prezydentem Marcinkowskim. Teraz zobaczmy, jakie beda dalsze losy tej inicjatywy. Oby wiecej takich dzialan! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KIBIC Re: ..:: S12 ::.. IP: *.dc.dc.cox.net 10.02.06, 15:35 a wiec dotarlo, i tak dotrze reszta naszych/"moich" postulatow, gratuluje Isox! KIBIC forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=68&w=30579277 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J-25 Re: ..:: S12 ::.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 15:36 Wybory jak widać blisko Odpowiedz Link Zgłoś
isoxazolidine Re: ..:: S12 ::.. 10.02.06, 20:02 w takich momentach dochodze do wniosku ze wybory powinny byc co rok ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adrian Re: ..:: S12 ::.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.06, 00:12 bardzo dobrze!:) ja tez sie ciesze, ale zeby rzewiscie cos w tym temacie drgnelo, zeby politycy pochodzili, zalobbowali za tym. Odpowiedz Link Zgłoś