IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 15.02.06, 08:05
SLD-KGB!!!sprzedaliście Polske szmaty czerwone i teraz tak jest, bedziemy
jeszcze długo za to płacić
Obserwuj wątek
    • Gość: domownik Re: SLD - KGB IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.06, 09:06
      początek wyprzedaży naszego kraju -> lata 90 ubiegłego wieku - po przemianach
      czyli OTAKE POLSKE WALCZYŁEM

      pozdrawiam
      • Gość: dex Re: SLD - KGB IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 15.02.06, 09:09
        buhahaha chyba ci sie poczatki pomyliły pachołku Rosji
        • Gość: domownik Re: SLD - KGB IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.06, 09:12
          jakieś inne argumentyu poza epitetami ???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka