Gość: dex IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 15.02.06, 08:05 SLD-KGB!!!sprzedaliście Polske szmaty czerwone i teraz tak jest, bedziemy jeszcze długo za to płacić Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: domownik Re: SLD - KGB IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.06, 09:06 początek wyprzedaży naszego kraju -> lata 90 ubiegłego wieku - po przemianach czyli OTAKE POLSKE WALCZYŁEM pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dex Re: SLD - KGB IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 15.02.06, 09:09 buhahaha chyba ci sie poczatki pomyliły pachołku Rosji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: domownik Re: SLD - KGB IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.06, 09:12 jakieś inne argumentyu poza epitetami ??? Odpowiedz Link Zgłoś