Dodaj do ulubionych

Noc Muzeów bez Radomia

18.05.06, 20:56
Idealny przyklad radomskiej patologii :(

Ale nic, bedzie dobrze! Niedlugo...

Pozdrawiam tych, ktorzy chetnie bys ie wybrali, a sie boja!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka