domel_radom 18.05.06, 20:56 Idealny przyklad radomskiej patologii :( Ale nic, bedzie dobrze! Niedlugo... Pozdrawiam tych, ktorzy chetnie bys ie wybrali, a sie boja! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj