Gość: jack47 IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 10.08.06, 14:35 Jak wygląda przejazd "7"? Wybieram się na długi wekend do Zębu k/Zakopca. Gdzie ją omijać? Dzięki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: goral Re: zakopianka IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 10.08.06, 19:06 wszedzie a zwlaszcza do Myslenic. Caly czas korki ir oboty drogowe, wlokace sie ciezarowki z budowy. Beznadzieja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jack47 Re: zakopianka IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 10.08.06, 21:23 dzięki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jack47 Re: A do Koszalina? IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 10.08.06, 22:00 ciebie Odpowiedz Link Zgłoś