Dodaj do ulubionych

zakopianka

IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 10.08.06, 14:35
Jak wygląda przejazd "7"?
Wybieram się na długi wekend do Zębu k/Zakopca.
Gdzie ją omijać?
Dzięki.
Obserwuj wątek
    • Gość: goral Re: zakopianka IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 10.08.06, 19:06
      wszedzie a zwlaszcza do Myslenic. Caly czas korki ir oboty drogowe, wlokace sie
      ciezarowki z budowy. Beznadzieja.
      • Gość: jack47 Re: zakopianka IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 10.08.06, 21:23
        dzięki
    • szybka.osa A do Koszalina? 10.08.06, 21:31
      co omijać?
      • Gość: jack47 Re: A do Koszalina? IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 10.08.06, 22:00
        ciebie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka