Gość: kierowca
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
30.09.06, 19:42
czy na ulicy Witolda tam przy pawilonach sklepowych jest rzeczywiscie platny
parking czy kolejny prawy i sprawiedliwy postanowil sobie dorobic. Jeszcze
rozumiem, ze sie gosc kreci przy wybrukowanym parkingu (blizej sklepow), ale
na tym klepisku po drugiej stronie ulicy, na zwyklej ubitej glebie chce
czerpac krzysci za parkowanie ? To teren miasta, ziemia prywatna, czy jak ?