Gość: Tedi
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
03.11.06, 18:07
Proszę Państwa chciałem zapytać o jeną rzecz lecz na wstępie chciałem
zaznaczyć że nie mam nic przeciwko Panu Kluzińskiemu bo go poprostu nie znam
i nie mogę wyrazić żadnej negatywnej ani pozytywnej opinii jednak dziwi mnie
jedno ? - Dlaczego niektórzy w tym Jakub Kluziński tak dąży do władzy
okupując osobiście lub poprzez swój komitet ten forum, dlaczego niektórym tak
bardzo zależy na władzy ??? Ja wiem jedno w życiu jest tak że Ci co naprawdę
coś zrobili lub robią siedzą w cieniu nie chwaląc się tym i nie pchając na
afisz robią to co mają robić. Ludzie takie gadanie że będąc radnym coś zrobie
dla Radomia jest śmieszne !!! co może zrobić 1 radny lub prezydent jeśli będą
inni przeciw - NIC . Radomianie nie musicie być prezydentem czy radnymi aby
pomóc temu miastu !!!Nazwijmy rzecz po imieniu i proszę o odpowiedź Pana
Kluzińskiego jeśli ma odwagę odpowiedzieć:
Na czym Panu zależy? na pieniądzach z diety, na sławie, na presitżu ?
Niech Pan i inni kandydaci na prezydentów i radnych napiszą w jjednym słowie
czemu chcą zostać radnymi ?
Proszę nie piszcie już że chcecie pomóc itp !!!!
Zobaczcie jak wielu ludzi od lat pomaga dzieciom, ludziom chorym, samotnym,
biednym, potrzebującym itp. robią to nie będąc radnymi itp !!!