lutea 07.02.07, 15:21 Czy widzieliscie wczora jak na jednego z chłopców spadł towar zo ostatniej pułki około 6 metrów centralnie na głowe.Wiem tyle ze trafił do szpitala.iszcie jak cos wiecie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lisek Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.07, 17:32 Ja byłem wczoraj w selgrosie i widziałem tylko mnóstwo ludzi i pogotowie jak zabierało tego chłopaka .Był cały we krwi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Thorez Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.sdl.vectranet.pl 07.02.07, 18:30 w sumie prędzej czy później musiało się tak stać - sam byłem świadkiem w ostatnią sobotę gdy pracownik stał na pierwszym piętrze stojaków bez żadnych zabezpieczeń i "robił" inwentaryzację przeklinajac na czym świat stoi. Poza tym widząc obsługę wózków widłowych i ich kawaleryjską jazdę mam wrażenie że nie jest tam zbyt bezpiecznie i zbyt normalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: Wypadek w Selgrosie. IP: 82.139.41.* 07.02.07, 18:53 A mozna wiedziec co konkretnie spadlo? Cos ciezkiego/lekkiego, wielkiego/malego ? Moznaby narobic halasu na cala polske o to :> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kierownik dz.sanit Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.07, 19:04 Spadł karton z gąbkami do kąpieli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasjerka Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.02.07, 19:22 nieeeeeeeee paczka z flipsami kukurydzianymi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.24.radom.pilicka.pl 07.02.07, 19:28 J a widziałam to wszystko. CHłopakowi spadła jakas 20 kilowa paczka. A wy z tego sie nie powinniście śmiac, bo gdyby sie wam cos takiego stało to nie wiem czy tak wam by było do smiechu.Taki wypadek mógł się skończyc nawet paraliżem. Ja nie widze w tym nic śmiesznego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kk.dz.sanitarnego Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.07, 19:32 ale my się nie śmiejemy ,to była paczka z gąbkami,tylko duża ,może i ważyła ze 20 kg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stefek Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.24.radom.pilicka.pl 07.02.07, 19:35 Ja tez wczoraj widziałem to zdarzenie i nie wyglądało to zbyt ciekawie. Chłopczyk tak na oko 14 letni był cały we krwi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: życzliwa Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.jed.isu.net.sa 17.02.07, 22:24 ojojoj ... co się byrzysz :-/ trzeba było łapać a nie się gapić. W najgorszym wypadku NABIŁO BY CI ROZUMU ! >-P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klient Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.algo.radman.pl 07.02.07, 23:34 niech kierownik wprowadzi nagrody za szbką jazdę wózkiem widłowym!!!!normy się wykona i podwyżki będą....dla kierowników... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.24.radom.pilicka.pl 07.02.07, 21:14 współczuje temu facetowi.wiecie cos na temat jego stanu zdrowia.Upadek takiej wagi mógłby doprowadzic do zgonu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: małgosia Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.24.radom.pilicka.pl 07.02.07, 21:19 Ia byłam wtedy na zakupach z chłopakiem.Widziałam tylko tego chłopaka zakrwawionego na noszach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: swiadek Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.24.radom.pilicka.pl 07.02.07, 21:46 ja bylam swiadkiem tego zdarzenia to sie stalo na dziale z serwetkami chlopak wybieral serwetki ze swoim kolega a chwile pozniej z samej gory spadla 20 kilogramowa paczka z workami na smieci:( przykre ale prawdziwe Odpowiedz Link Zgłoś
sono_andrzej Re: Wypadek w Selgrosie. 07.02.07, 21:59 Jeżeli był to pracownik zapewne Selgrosa czeka wnikliwa kontrola PIPu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: świadek Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.24.radom.pilicka.pl 07.02.07, 22:05 to nie był pracownik tylko klient a najprędzej syn klienta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AGATA Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.35.udn.pl 07.02.07, 22:16 chłopcu życzę szybkiego i bez komplikacji powrotu do zdrowia, a rodzicom należnego odszkodowania, ale przede wszystkim wielkiej czujności w kontaktach z lekarzami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ferdek Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.24.radom.pilicka.pl 08.02.07, 07:06 ale byl to ból. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: swiadek Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.24.radom.pilicka.pl 08.02.07, 08:56 na poczatku pewnie nie bolalo bo chlopak byl w szoku biedny pewnie teraz lezy w szpitalu :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: /me Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.07, 10:42 to po selgrossie, dobry adwokat i jazda.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sieda Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.07, 10:51 Bo wogóle powinni zrobić tam trybuny dla klientów, którzy obserwowali by wyścigi wózków widłowych. A wchodząc tam nie powinniśmy okazywać karty tylko legitymacje ubezpieczeniową :-) a w zamian dostalibyśmy ochraniacze i kask. Wypadek był do przewidzenia. Tylko że jak to u nas bywa, madry Polak po szkodzie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ala Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.pr.radom.net 08.02.07, 11:05 z tym wyscigami wózków widłowych , to masz rację . Sama wielokrotnie , czułam sie jak na ruchliwej ulicy,..... najważniejsze uskoczyc w porę!!! Zastanawialam się czy , to sposób zabawy pracowników , czy taki tam panuje pośpiech.Jesli tam pracuje się na akord, to nic dziwnego ,że towar jest tylko wrzucany na górę, byle jak , byle szybko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pll Re: Wypadek w Selgrosie. IP: 213.195.148.* 08.02.07, 11:08 KTO CI KAZE TAM CHODZIC .. MIERNOTO ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ??? brawo!!! IP: *.pr.radom.net 08.02.07, 11:12 ależ masz śmietnik w gębie!!! A może nam sie przedstawiłaś? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KasztelanRadomski Re: brawo!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.07, 11:31 Jedna Pani wylała sobie gorącą kawę na nogi z kubka papierowego w macdonaldzie w Belgii i korporacja zapłaciła jej 1 000 000 dolców odszkodowania i we wszystkich barach wymieniono kubki na styropianowe!!! jak spadnie paczka na głowę nawet prezerwatyw w belgii to zmiany napewno beda a jak spadnie kartonik na Polaka to zrobi sie wszystko aby udowodnic że to on sam podskoczył 6 metrów do gory i sie sam uderzył i po co to robił i zobaczycie że taki bedzie koniec to my żyjemy w Polsce i w dodatku w Radomiu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klient Re: brawo!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.07, 20:58 może to nie ma większego znaczenia czy spadło to na dziecko czy nie ale uważam że ostatecznie to nie jest market detaliczny tylko hurtownia i powinien być zakaz wchodzenia z dziećmi !!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: swiadek Re: brawo!!! IP: *.24.radom.pilicka.pl 08.02.07, 21:12 po pierwsze to nie bylo dziecko tylko chlopak 17 letni ja 17 latkow nie uwarzam joko dzieci:/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kondonek zwykły detal IP: *.208.unknown.vectranet.pl 12.02.07, 02:02 może dla ciebie jest to hurtownia bo z tego co tam zauważyłem cięzko coś kupic powyżej sztuki , sprzęt narciarski poobcierany , na sztuki , jedyne to jest sporo wódki , kaw i chipsów .Reszta to detal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ala jakie to dziecko IP: *.pr.radom.net 08.02.07, 21:12 z tego co pisza świadkowie, to nastolatek. A może przyjechał do hurtowni z ojcem jako pomocnik.A jesli to przydarzyłoby sie dorosłemu , to coś zmienia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klient Re: to do klienta , żle podpięłam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.07, 21:39 tak jak już pisałem nie ma to znaczenia dla tego przypadku - chodzi mi ogólnie są też tam mniejsze dzieci - specyfika tego sklepu to hurtownia po której poruszają się wózki itp i uważam że kilkuletnie dzieci nie powinny tam się znajdować - co nie usprawiedliwia zaistniałej sytuacji i małolatów jeżdzących na wózkach !!! Jako ciekawostkę dopisze że od tego roku aby zostać kierowcą wózka trzeba mnieć badania psychologiczne , szkoda że dopiero od tego roku .................. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Edward Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.tkdami.net 08.02.07, 21:59 A może pracownik źle ustawił paletę z paczkami na regale przez ten pośpiech i "gonitwę" z wózkami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: swiadek Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.24.radom.pilicka.pl 09.02.07, 07:56 palety zle byly zabezpieczone Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Biber Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.tkdami.net 09.02.07, 09:06 Jako były pracownik Selgrosa mogę stwierdzić że bardzo się dziwię instytucjom PIP, PIH, Urząd Kontroli Skarbowej i SANEPID !!! że nie nałożyły na ten "burdel" nigdy kary. Towar z Chin sprzedawany bez polskich instrukcji czy import.alkohole bez polskich objaśnień czy też szybka jazda pracowników wózkami widłowymi lub brud na regałach i pęknięcia w podłodze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brawo Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.tkdami.net 09.02.07, 09:08 Dyrektor powinien w końcu zostać dotkliwie ukarany a poszkodowany powinien złożyc doniesienie do prokuratury o popełnionym przez niego przestępswie (nieumyśle sprowadzenie zagrożenia na klienta przez nie dopilnowanie zabezpieczeń towaru) a swoją drogą Selgros powinien zapłacić duże odszkodowanie ponieważ jest ubezpieczony nieźle od wypadków. PS.Dyr. Exlager to był gość z klasą codzień rano o 8 robił obchód hali a nowy Dyrektor przyjezdza ze Stolicy po 9 i idzie na góre aby spędzić tam reszę dnia unikacjąc kontaktu z klientem. Niech się Selgros tam wali i pali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: swiadek Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.24.radom.pilicka.pl 09.02.07, 11:18 zgadzam sie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Markowski Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.07, 13:05 Jako obecny dyrektor placówki handlowej, o której tu mowa ,nie życzę sobie aby wygłaszano na tym forum niesprawdzone opinie i pogłoski o prowadzonej przezemnie placówce. Osoby mie stosujące się do mojej prośby poniosą odpowiednie przewidziane prawem konsekfencje. D.Markowski Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Autor Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.07, 14:33 > nie życzę sobie aby wygłaszano na tym forum niesprawdzone opinie a na innym można? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Markowski Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.07, 15:52 można Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ala Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.pr.radom.net 09.02.07, 14:52 a ja proponuję ,Panie Dyrektorze, zamiast straszyć, zakupić słownik ortograficzny. przeze mnie konesekwencje tak to się pisze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ozborn Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.07, 21:56 Jak instytucje kontrolne dobiorą się Panu Dyrektorowi M. do dupy to nie będzie straszył na tym formu. A może te instytucje nic nie wiedzą. Trzeba je poinformować o wypadku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Roni Re: Wypadek w Selgrosie. IP: 82.139.48.* 09.02.07, 23:35 Gość portalu: Ozborn napisał(a): > Jak instytucje kontrolne dobiorą się Panu Dyrektorowi M. do dupy to nie będzie > straszył na tym formu. A może te instytucje nic nie wiedzą. Trzeba je > poinformować o wypadku. Nie jestem pewien, ale wydaje mi sie, ze wypowiedz "Pana Markowskiego" byla zwykla prowokacją. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ozborn Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.tkdami.net 10.02.07, 08:51 napewno już sie zesrałem ze strachu !!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Roni Re: Wypadek w Selgrosie. IP: 82.139.48.* 10.02.07, 13:08 Gość portalu: ozborn napisał(a): > napewno już sie zesrałem ze strachu !!!!!!!!!! Ale nie zrozumiałes o co chodzi. Miałem na mysli to, że wpisała tą wypowedz calkowicie obca osoba podająca sie za Pana M. Rozumiesz juz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ozborn Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.tkdami.net 10.02.07, 14:52 a jakie to ma znaczenie heheheheh Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Biber Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.tkdami.net 11.02.07, 23:32 Panie D.Markowski, nie strasz nie strasz bo sie zesrasz . A jeżeli już (w co nie mogą uwierzyć) to ty jesteś Dyrektorem tej placówki to najpierw sam przestrzegaj prawa np.Pracy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjan Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.07, 18:55 wypadek ,hmm i co takiego sie stalo? a t5o ze nie ma pani baty tego nikt nie widzi! a ja widze jej brak ,tych powabnych i ponetnych znaczacych czesci jej pieknego ciala, to jest dopiero dramat .chyba juz sam odejde.... wory same lataja po selgrosie taka pustka.tylko wiatr zimowy gra na opustoszalym i zimnym fotelu mojej pani kierownik .pustka ,pustka i zima .i ja biedny w nocy ukladajacy produkty na przepastnych kondygnacjach regalow,otulony wspomnieniem jej zgrabnych nog ,wstrzymujacy oddech na mysl o jej oddechu,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gero Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.tkdami.net 10.02.07, 22:19 i jeszcze karty se porobili i sprwadzają przy wejsciu i kasie ale jaja a umnie ceny na osiedlu niższe niż w selgrosie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OLIVER Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.07, 22:28 taaa, beata też się nigdy nie napracowała, jak wszyscy ci kierownicy, pozazdrościc, za siedzenie na górze (kilka godzin w ciągu dnia) 4000-5000 tysiączków, też bym tak chciał:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ozborn Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.07, 17:51 Jakiś nygus podszył się za mnie na tym formu w dniu 10.02.2007 i sypie plugastwami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: były pracownik Re: Wypadek w Selgrosie. IP: *.tkdami.net 13.02.07, 18:55 Przestańcie.Pracowałem kiedyś jako kierownik w w Selgrosie.Powiem tak Ci co jeżdżą na wózkach tak naprawde nie posiadają ządnych kwaliwikacji.Kurs to tylko pro-forma.Papierek.Mo trwał ok 30 min. Kazdy jest zadowolony.Dyrekcja selgrosa , że ma wózkowych , a instruktor kursu , że szybko poszło i jest kasa.Tak naprawdę , to Ci co nie mają uprawnień też bezproblemowo poruszają sie wózkami.Bo niby kto to ma sparwdzić.Ja zawsze obawiałem sie innego wypadku.Takiego , że ktoś komuś po nodze przejedzie.Odnosnie ustawienia towaru.Ja niejednokrotnie widziałem jak na dziale elektro ustawiane są na najwyższej kondygnacji np lodówki.Wyobraźcie sobie co wtedy sie stanie jak spadnie.......... Odpowiedz Link Zgłoś