Dodaj do ulubionych

Nowa gazeta w Radomiu

19.03.07, 19:07
Słyszałem, że ma się pojawi jakaś nowa gazeta ogłoszeniowa podobna do
Anonsów. Słyszeliście coś o tym
Obserwuj wątek
    • Gość: .. Re: Nowa gazeta w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.07, 20:21
      Jak bedziesz wiedział coś konkretnie to daj znać
      • Gość: marcin Re: Nowa gazeta w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.07, 20:45
        Podobnież ma to by kup-sprzedaj.pl
        • sono_andrzej Re: Nowa gazeta w Radomiu 19.03.07, 21:07
          Nam by się przydał prawdziwy radomski dziennik
          • Gość: eee Re: Nowa gazeta w Radomiu IP: *.141.unknown.vectranet.pl 19.03.07, 21:30
            przecież Anonse to jest Radomska gazeta, tutaj powstała, tyle że sie rozrosła...
            • sono_andrzej Re: Nowa gazeta w Radomiu 19.03.07, 22:06
              Ok. jest radomską gazeta, ale specyficzną. Zawiera jedynie ogłoszenia i nic
              więcej. Chciałbym by wreszcie w tym mieście powstawała prawdziwa radomska
              codzienna gazeta pisząca o Radomiu jego probelmach, sukcesach i porażkach.
              • Gość: polikarp Re: Nowa gazeta w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.07, 22:11
                Masz prawdziwy radomski tygodnik 7 Dni.
                • da.liegt.der.hund.begraben Re: Nowa gazeta w Radomiu 19.03.07, 22:13
                  I w dodatku bezpłatny :)
                  • sono_andrzej Re: Nowa gazeta w Radomiu 19.03.07, 22:15
                    Tak tygodnik jest SUPER!!!! Tylko szkoda, że tygodnik:((( Właśnie takiej gazety
                    potrzebuje miasto!!!!
                    • Gość: senior Re: Nowa gazeta w Radomiu IP: *.133.unknown.vectranet.pl 20.03.07, 09:07
                      potrzebne - " Zycie Radomskie " a nie mutacja - Zycia Warszawy.
                      • Gość: ram6@gazeta.pl Re: Nowa gazeta w Radomiu IP: *.00c.radom.pilicka.pl 21.03.07, 14:26
                        W Radomiu konieczna jest codzienna gazeta, nasza, z Tego miasta.
                    • Gość: tanita Re: Nowa gazeta w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.07, 22:13
                      współczuje ci sono, jesli tak uwazasz, przeciesz to badziewie ten tygodnik
                      bezplatny. widac prosty zes człek
                      • sono_andrzej Re: Nowa gazeta w Radomiu 20.03.07, 22:21
                        A co Moja Droga Ty byś stworzyła za niewielkie pieniądze. Przecież 7Dni to
                        gazeta, która żyje z reklamodawców.
                        Osobiście byłbym w stanie płacić nawet 2 zł. za radomską gazetę o ile taka by
                        sie ukazywała codziennie.
                      • Gość: Jonasz Re: Nowa gazeta w Radomiu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.03.07, 08:45
                        Badziewie to ty masz w głowie! 7 Dni , jak na tak mały zespół jest
                        profesjonalnym tygodnikiem!Wyraźnie oddzielone są szpalty informacyjne od reklam
                        i promocji. Informacje są podawane w sposób niebanalny i klarowny (co lub kto,
                        gdzie, kiedy).
                        Pozytywnym zaskoczeniem jest fakt iz wiadomości dotyczą nie tylko Radomia, lecz
                        także gmin ościennych. Co więcej zdecydowana większość z nich ma charakter
                        reporterski. Czytając jest się przekonanym że piszący był tam i widział to co
                        opisuje. Nie jest dziennikarstwo zza biurka!
                        I na koniec: Podziw dla Twórczyni tygodnika.Po utracie pracy w Gazecie nadal
                        robi to co lubi! Podziw i uznanie za determinację, fachowość i...urodę!
                        • Gość: tanita Re: Nowa gazeta w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.07, 20:02
                          z ta uroda to tak sama prawda jak z fachowoscia :)))))))))) ale sie
                          usmialam:)))))))))))
                          • Gość: znajoma Re: Nowa gazeta w Radomiu IP: *.gprspla.plusgsm.pl 23.03.07, 20:57
                            Oj Tanitka, ale ziejesz jadem...
                        • Gość: bylagora Re: Nowa gazeta w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 10:40
                          > Po utracie pracy w Gazecie nadal robi to co lubi!

                          Otoz to, zwlaszcza, ze Irmina sama sie z GW zwolnila.


                          • Gość: :) Re: Nowa gazeta w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 14:39
                            i teraz robi to badziewie
    • Gość: kibic_radomski Dzien Dobry Ziemi Radomskiej IP: *.dc.dc.cox.net 21.03.07, 03:38
      Taka gazeta byla przed II wojna i taka sama lub podoban powinna powstac dzisiaj.
      Powinna byc dla calego regionu radomskiego z gwara radomska na jednej stronie.
      • Gość: anonim Re: Nowa gazeta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.07, 00:09
        To podobnież jest kupsprzedaj.pl - leci już reklama w radiu. Wreszcie będzie
        konkurencja dla ANONSÓW !?
        • Gość: kicha Re: Nowa gazeta IP: *.133.unknown.vectranet.pl 25.03.07, 10:44
          Naprwade wysokiego lotu gazeta - smiechu warte.
          • Gość: lele Re: Nowa gazeta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 13:14
            Naprawdę wysokiego lotu to jesteś Ty ! Masz racje - wysokie loty prezentuje
            7DNI, FAKT i inne gazety dla niedorozojów takich jak ty.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka