lelekd 19.03.07, 19:07 Słyszałem, że ma się pojawi jakaś nowa gazeta ogłoszeniowa podobna do Anonsów. Słyszeliście coś o tym Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: .. Re: Nowa gazeta w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.07, 20:21 Jak bedziesz wiedział coś konkretnie to daj znać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin Re: Nowa gazeta w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.07, 20:45 Podobnież ma to by kup-sprzedaj.pl Odpowiedz Link Zgłoś
sono_andrzej Re: Nowa gazeta w Radomiu 19.03.07, 21:07 Nam by się przydał prawdziwy radomski dziennik Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eee Re: Nowa gazeta w Radomiu IP: *.141.unknown.vectranet.pl 19.03.07, 21:30 przecież Anonse to jest Radomska gazeta, tutaj powstała, tyle że sie rozrosła... Odpowiedz Link Zgłoś
sono_andrzej Re: Nowa gazeta w Radomiu 19.03.07, 22:06 Ok. jest radomską gazeta, ale specyficzną. Zawiera jedynie ogłoszenia i nic więcej. Chciałbym by wreszcie w tym mieście powstawała prawdziwa radomska codzienna gazeta pisząca o Radomiu jego probelmach, sukcesach i porażkach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polikarp Re: Nowa gazeta w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.07, 22:11 Masz prawdziwy radomski tygodnik 7 Dni. Odpowiedz Link Zgłoś
da.liegt.der.hund.begraben Re: Nowa gazeta w Radomiu 19.03.07, 22:13 I w dodatku bezpłatny :) Odpowiedz Link Zgłoś
sono_andrzej Re: Nowa gazeta w Radomiu 19.03.07, 22:15 Tak tygodnik jest SUPER!!!! Tylko szkoda, że tygodnik:((( Właśnie takiej gazety potrzebuje miasto!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: senior Re: Nowa gazeta w Radomiu IP: *.133.unknown.vectranet.pl 20.03.07, 09:07 potrzebne - " Zycie Radomskie " a nie mutacja - Zycia Warszawy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ram6@gazeta.pl Re: Nowa gazeta w Radomiu IP: *.00c.radom.pilicka.pl 21.03.07, 14:26 W Radomiu konieczna jest codzienna gazeta, nasza, z Tego miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tanita Re: Nowa gazeta w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.07, 22:13 współczuje ci sono, jesli tak uwazasz, przeciesz to badziewie ten tygodnik bezplatny. widac prosty zes człek Odpowiedz Link Zgłoś
sono_andrzej Re: Nowa gazeta w Radomiu 20.03.07, 22:21 A co Moja Droga Ty byś stworzyła za niewielkie pieniądze. Przecież 7Dni to gazeta, która żyje z reklamodawców. Osobiście byłbym w stanie płacić nawet 2 zł. za radomską gazetę o ile taka by sie ukazywała codziennie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jonasz Re: Nowa gazeta w Radomiu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.03.07, 08:45 Badziewie to ty masz w głowie! 7 Dni , jak na tak mały zespół jest profesjonalnym tygodnikiem!Wyraźnie oddzielone są szpalty informacyjne od reklam i promocji. Informacje są podawane w sposób niebanalny i klarowny (co lub kto, gdzie, kiedy). Pozytywnym zaskoczeniem jest fakt iz wiadomości dotyczą nie tylko Radomia, lecz także gmin ościennych. Co więcej zdecydowana większość z nich ma charakter reporterski. Czytając jest się przekonanym że piszący był tam i widział to co opisuje. Nie jest dziennikarstwo zza biurka! I na koniec: Podziw dla Twórczyni tygodnika.Po utracie pracy w Gazecie nadal robi to co lubi! Podziw i uznanie za determinację, fachowość i...urodę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tanita Re: Nowa gazeta w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.07, 20:02 z ta uroda to tak sama prawda jak z fachowoscia :)))))))))) ale sie usmialam:))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znajoma Re: Nowa gazeta w Radomiu IP: *.gprspla.plusgsm.pl 23.03.07, 20:57 Oj Tanitka, ale ziejesz jadem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bylagora Re: Nowa gazeta w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 10:40 > Po utracie pracy w Gazecie nadal robi to co lubi! Otoz to, zwlaszcza, ze Irmina sama sie z GW zwolnila. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: Nowa gazeta w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 14:39 i teraz robi to badziewie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic_radomski Dzien Dobry Ziemi Radomskiej IP: *.dc.dc.cox.net 21.03.07, 03:38 Taka gazeta byla przed II wojna i taka sama lub podoban powinna powstac dzisiaj. Powinna byc dla calego regionu radomskiego z gwara radomska na jednej stronie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anonim Re: Nowa gazeta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.07, 00:09 To podobnież jest kupsprzedaj.pl - leci już reklama w radiu. Wreszcie będzie konkurencja dla ANONSÓW !? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kicha Re: Nowa gazeta IP: *.133.unknown.vectranet.pl 25.03.07, 10:44 Naprwade wysokiego lotu gazeta - smiechu warte. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lele Re: Nowa gazeta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 13:14 Naprawdę wysokiego lotu to jesteś Ty ! Masz racje - wysokie loty prezentuje 7DNI, FAKT i inne gazety dla niedorozojów takich jak ty. Odpowiedz Link Zgłoś