IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.07, 14:35
potrzebuję wiadomosci .............gdzie w radomiu mozna znalezc gabinet
kosmetyczny...........ale taki naprawdę dobry. Na codzien nie korzystam z
takich usług a teraz kiedy potrzebuję nie mam rozeznania gdzie sie udac. Moze
ma ktos doswiadczenie w tym temacie i moze cos polecic. czekam na wszelkie
informacje. z góry dziekuje.
Obserwuj wątek
    • Gość: Anulka Re: pomocy IP: 82.139.42.* 24.07.07, 17:07
      Z czystym sumieniem moge polecić gabinet na Prusa( za salonem BEata i
      kwiaciarnią), wchodzi sie po schodkach metalowych, pomaranczowe rolety. Nie
      pamietam nazwy p. Asia. Na prawde warto, i super ceny.
    • nelunia25 Re: pomocy 25.07.07, 08:40
      Naprawdę warty polecenia jest Gabinet Kosmetyczny "AFRODYTA" na ulicy
      Kierzkowskiej 1 w Radomiu, tel. 0483857441.Profesjonalne kosmetyczki i
      przystępne ceny.Korzystam od kilku lat.
      • Gość: a Re: pomocy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.07, 15:12
        najleprza kosmetyczka pracuje w salonie fryzjerskim na zeromskiego po
        schodkach w pawilonie na pzreciwko Zeowu polecam ma na imie Pani Małgosia
      • lutea Re: pomocy 27.07.07, 19:27
        zdecydowanie Afrodyta. Magda działa cuda :)
    • Gość: zagubiona Re: pomocy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.07, 13:43
      Bardzo dziekuję za pomoc!!!!!!!!
    • Gość: elka Re: pomocy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.07, 17:11
      Kleopatra na okulickiego moje kolezanki robia sobie tam makijaz i sa b.zadowolone

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka