Dodaj do ulubionych

niech PiS odegra się na wyborczej

16.01.08, 22:55
wyborcza szuka nowych dziennikarzy jednym z wymagań jest znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym. Ciekawe kto teraz potrafi w wyborczej posługiwać się nim na takim poziomie? Pani babcia Ciepielak? wątpię. A może pan bez studiów Domański? Też raczej nie. no to może kępka? małe szanse. no to po jasną cholerę dają taki wymóg? może rzeczywiście nikt nie potrafi tam gadać po angielsku. a jeszcze niedawno gazeta się nabijała z braku takiej umiejętności przez parlamentarzystów bo skoro wpisali że potrafią to powinni umieć. Więc skoro gazeta takie wymagania ma to chyba znaczy że wszyscy tam władają jęz. angielskim. czy dobrze rozumuję? trzba to sprawdzić. jest szansa dla radnych pisu żeby się na gazecie odegrać:)
Obserwuj wątek
    • Gość: willa Re: niech PiS odegra się na wyborczej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.08, 23:46
      Pani Rusek jest magistrem filologii amerykańskiej i mówi po
      angielsku tak jak po polsku. Ale to przypadek że akurat pracuje w
      Wyborczej.Natomiast po co do opisywania dziur w chodnikach potrzebny
      biegły angielski też się zastanawiam.
      • Gość: mała Re: niech PiS odegra się na wyborczej IP: *.internet.radom.pl 16.01.08, 23:49
        zeby wszystkim pisuarkom mowic fuck you
    • Gość: anetax Re: niech PiS odegra się na wyborczej IP: *.13.radom.pilicka.pl 17.01.08, 09:25
      Jesli sie zatrudnia tlumacza to nie znaczy, ze sie zna jezyk. Jak
      zatrudniasz krawca to znaczy, ze umiesz szyc? Masz dziwny tok
      myslenia :)

      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka