bardzo_szczery1
16.01.08, 22:55
wyborcza szuka nowych dziennikarzy jednym z wymagań jest znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym. Ciekawe kto teraz potrafi w wyborczej posługiwać się nim na takim poziomie? Pani babcia Ciepielak? wątpię. A może pan bez studiów Domański? Też raczej nie. no to może kępka? małe szanse. no to po jasną cholerę dają taki wymóg? może rzeczywiście nikt nie potrafi tam gadać po angielsku. a jeszcze niedawno gazeta się nabijała z braku takiej umiejętności przez parlamentarzystów bo skoro wpisali że potrafią to powinni umieć. Więc skoro gazeta takie wymagania ma to chyba znaczy że wszyscy tam władają jęz. angielskim. czy dobrze rozumuję? trzba to sprawdzić. jest szansa dla radnych pisu żeby się na gazecie odegrać:)