Gość: Rot, weil Er IP: 217.96.36.* 16.09.03, 12:50 Mam pytanie, czy ktoś sprawdza texty przed zamieszczeniem? I proszę mi pokazać zdjęcie, jak rotweiler macha ogonem? Bo, o ile pamiętam, rotwielry nie mają ogonów ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj