Dodaj do ulubionych

Wystawa rottweilerów

IP: 217.96.36.* 16.09.03, 12:50
Mam pytanie, czy ktoś sprawdza texty przed zamieszczeniem?
I proszę mi pokazać zdjęcie, jak rotweiler macha ogonem?
Bo, o ile pamiętam, rotwielry nie mają ogonów ;-)))
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka