godowianin
06.09.08, 21:11
Jakie są wasze spostrzeżenia? Ja dałem się nabrać na chleb ze smalcem na
jednym ze stoisk które wystawiały swoje wyroby piekarnicze. Myślałem, że to za
darmo jak to w marketach bywa z próbkami różnych artykułów, a tu kromka chleba
ze smalcem 2 zł :)