Dodaj do ulubionych

jaka stawka godzinowa dla niani?

09.11.08, 11:03
szukam niani dla córci-chodzi do żłobka i często choruje.my nie możemy brać
ciągle wolnego,babcie się nie wyrywają do pomocy i potrzebny mi jest ktoś
dorywczo.może macie kogoś takiego? no i nie mam pojęcia ile się płaci za
godzinę.podpowiedzcie coś
dzięki
Obserwuj wątek
    • klarysa007 Re: jaka stawka godzinowa dla niani? 09.11.08, 16:03
      Dorywczo to możesz mieć problem i z chętną panią i z kasą. Najniższa stawka z
      jaką się spotkałam to 5zł/h. Ale to wtedy kiedy w grę wchodzi cały miesiąc. No i
      zwykle jeszcze daje się dodatkowo "na bilet". Natomiast tak nieregularnie to
      może być i do 10 za godzinę. No i duża szansa, że się pani zmyje jak tylko
      złapie coś na stałe.
      • patsy79 Re: jaka stawka godzinowa dla niani? 12.11.08, 08:32
        ja mam opiekukę, płacę jej 600zł miesięcznie, nie mamy ustalonej
        stawki godzinowej bo ona nie chciała, mamy ustalone godziny w jakich
        przychodzi, czasem zostaje dłużej jak trzeba, a czasem kończy
        wczesniej. No i dla przykładu w październiku wyszło jej 4,50 zł za
        godzinę.Na bilet nie daję jej bo mieszka blisko. No ale ja nie
        mieszkam w Radomiu, moja znajoma w Radomiu płaci 800 zł za około 8 h
        dziennie bez sobót i niedziel. U mnie słyszałam ,ze opiekunki życzą
        sobie nawet 1000 i 1400 zł, ale moim zdaniem to spora przesada.
        Sądzę ,że znajdziesz jakąś panią ,która będzie chciała dorobić do
        renty, emerytury i przy okazji bedzie chciała zapełnić swój wolny
        czas, i nie zawoła niewiadomo ile. Pozdrawiam
    • patsy79 lukrecja... 12.11.08, 08:34
      a może prywatny żłobek 530 zł z jedzeniem, jest tam mało dzieci,
      wiec małe szanse na choroby, a dziecko moze przebywać tam od 7 do 18
      • lukrecja34 Re: lukrecja... 12.11.08, 17:44
        wiesz-problem polega na tym,że nawet jak Ania zachoruje raz na pół roku to i tak
        opieka nad nią jest dla babci bardzo kłopotliwa-wiesz nie można iść do
        przychodni (nowe hobby mojej 60-letniej mamy),obejrzeć spokojnie mody na
        sukces...i dlatego szukam takiej niani na okoliczność choroby..
        • patsy79 Re: lukrecja... 13.11.08, 07:33
          heheeehee rozumiem, u mnie babcie też się nie palą do stałej
          opieki :) cóż widać taka moda, babcie są wygodne :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka