lukrecja34
09.11.08, 11:03
szukam niani dla córci-chodzi do żłobka i często choruje.my nie możemy brać
ciągle wolnego,babcie się nie wyrywają do pomocy i potrzebny mi jest ktoś
dorywczo.może macie kogoś takiego? no i nie mam pojęcia ile się płaci za
godzinę.podpowiedzcie coś
dzięki