Dodaj do ulubionych

Jadar gromi w Kielcach

IP: 93.105.151.* 29.12.08, 20:14
Panie trenerze Such trzymać tak dalej. Niech pot się leje. Może
wtedy cos z tego będzie
Obserwuj wątek
    • Gość: żaba Re: Jadar gromi w Kielcach IP: *.edu.pl 29.12.08, 21:46
      zobaczymy w praniu jak będzie wyglądała ta wielka skuteczność zawodników.
    • Gość: xyz Jadar gromi w Kielcach IP: 213.25.121.* 30.12.08, 00:01
      Avia nigdy się nie przykładała do takich sparingów. Tak, że nie ma
      się czym chwalić. Liga Was sprowadzi szybko ma ziemię. A Avia będzie
      wygrywać...
    • Gość: Damian Tor w pionkach IP: *.adsl.inetia.pl 31.12.08, 14:18
      www.pionki.org/nowosci,miasto,1,1,podpisano_umowe_na_budowe_toru_m,120.html
    • Gość: Kali Re: Jadar gromi w Kielcach IP: 89.207.240.* 28.01.09, 13:42
      Skoro jest tak dobrze to czemu jest tak kiepsko?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka