Gość: mikst IP: 93.105.151.* 29.12.08, 20:14 Panie trenerze Such trzymać tak dalej. Niech pot się leje. Może wtedy cos z tego będzie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: żaba Re: Jadar gromi w Kielcach IP: *.edu.pl 29.12.08, 21:46 zobaczymy w praniu jak będzie wyglądała ta wielka skuteczność zawodników. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Jadar gromi w Kielcach IP: 213.25.121.* 30.12.08, 00:01 Avia nigdy się nie przykładała do takich sparingów. Tak, że nie ma się czym chwalić. Liga Was sprowadzi szybko ma ziemię. A Avia będzie wygrywać... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Damian Tor w pionkach IP: *.adsl.inetia.pl 31.12.08, 14:18 www.pionki.org/nowosci,miasto,1,1,podpisano_umowe_na_budowe_toru_m,120.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kali Re: Jadar gromi w Kielcach IP: 89.207.240.* 28.01.09, 13:42 Skoro jest tak dobrze to czemu jest tak kiepsko? Odpowiedz Link Zgłoś