Dodaj do ulubionych

<-- Radomskie zespoły muzyczne (encyklopedia:) -->

IP: *.ats.pl / *.radom.pilickanet.pl 14.11.03, 14:45
hej!
Dośc niedawno,podczas rozmowy z moim znajomym poruszyliśmy temat Radomskiej
sceny muzycznej.Jaka była,jest i będzie.I tak sobie pomyślałem:dlaczego by
nie stworzyć strony bądź mini-informatora o tym co działo się ciekawego w
naszym mieście jeśli chodzi o koncerty,zespoły i wszelkie zjawiska z tym
związane.Przede wszsytkim,warto młodszemu pokoleniu pokazać że TU zawsze coś
się działo,w mniejszym lub większym stopniu.
Myślę,że powstanie z tego kawałek naparwde dobrej historii naszego miasta.
Tworząc przyszłość nie zapominajmy o przeszłości.

czekam na informacje od Was dotyczące nazw zespołów które istniały bądź
istnieją, jakieś informacje o ludziach którzy je tworzyli(rodzaj muzyki) a
przede wszystkim muzyke (jeśli takowa się zachowała).Mile widziane fotki :)
Podaje adres: urle@poczta.fm


Na sam początek podam liste tych zespołów które ja spamietałem :) (kolejność
przypadkowa hehe to nie wyścig)
1.LE ILLJAH
2.Alicetea
3.Paragon
4.Lilith
5.Vendavale
6.Rysa
7.Lawina
8.Morr
9.Thorn
10.Carrion
(i te które już nie istnieją już niestety a może nie wiem że istnieją :)
1.Moocha
2.Akuma Pie
3.Succubus
4.Borygo(Clone)
na pewno jest tego więcej :)
Obserwuj wątek
    • Gość: Benek Re: <-- Radomskie zespoły muzyczne (encykloped IP: *.buffalo.dialup.pol.co.uk 14.11.03, 14:51
      DUDY PSZYSUSKIE...........................
      • Gość: Alien Re: <-- Radomskie zespoły muzyczne (encykloped IP: *.radom.pl 14.11.03, 15:08
        khehe a Morbid Cure?:). no a Morr to podstawa :P
    • Gość: Urle kaman evrybady! IP: *.ats.pl / *.radom.pilickanet.pl 14.11.03, 17:55
      No nie wierzę że nikt nie pamieta bądź nie zna żadneych zespołow z Radomia.
      • Gość: xQBAMISZCZx Re: kaman evrybady! IP: *.90.udn.pl 14.11.03, 18:12
        IRA. Znam chociaz nie przepadam szczegolnie.
    • Gość: Urle Re: <-- Radomskie zespoły muzyczne (encykloped IP: *.internet.radom.pl 14.11.03, 21:36
      hej.
      Dostalem juz zgloszenie od zespolu MORBID CURE ,który już niestety nie
      istnieje.brawo dla odważnych :D czekam na Was!
    • Gość: fotak Re: <-- Radomskie zespoły muzyczne (encykloped IP: *.radom.pilickanet.pl 15.11.03, 00:22
      Crypt
      Ahret Dev
      Sauron
      MacAron
      Meatgrinder ;)
      Lustro
      Magnat
      jak sobie wiecej przypomne to dopisze. No i zapraszam na koncert
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=68&w=9010354
      • Gość: Urle Re: <-- Radomskie zespoły muzyczne (encykloped IP: *.internet.radom.pl 15.11.03, 10:16
        Tak jest Fotaku :)))))))
        Oto chodzi!wiem juz teraz ze sa ludzie ktorzy pamietaja.teraz czekam na ludzi
        ktorzy tworzyli te zespoly.

        PS.nie wiem czy sie"wyrobie"na ORANŻADE :) hehe ale nakrecilem znajomych wiec
        przyjada.
        • Gość: xQBAMISZCZx Re: <-- Radomskie zespoły muzyczne (encykloped IP: *.90.udn.pl 15.11.03, 13:49
          Znajoma mi mowila, ze kiedys byl tez taki zespol Mistificator. Ale pewien nie
          jestem, bo to dawno bylo. ;]
    • Gość: Paola Re: <-- Radomskie zespoły muzyczne (encykloped IP: *.tkdami.net / 172.16.13.* 16.11.03, 02:01
      no jesli moga byc okolo radomskie to The bill :))) pozdrawiam
      • Gość: Paola Re: <-- Radomskie zespoły muzyczne (encykloped IP: *.tkdami.net / 172.16.13.* 16.11.03, 02:03
        ooo albo jeszcze shrapnel niedawno okreslony nadzieja polskiej metalowej sceny
        muzycznej :]
        • Gość: Urle Milo milo :) IP: *.internet.radom.pl 16.11.03, 14:54
          Dziekx wszystkim.Droga Paola:mysle ze zespoly z Pionek iokolic tez maja szanse
          sie tu pojawic.Nie raz Radom goscil w Pionkach i innych miastach...
          Moge uzupelnic powyzsza liste nastepujacymi zespolami:
          1.Morbid Cure
          2.Crypt
          3.Ahret Dev
          4.Sauron
          5.MacAron
          6.Meatgrinder
          7.Lustro
          8.Magnat
          9.Made 4 Poland
          10.Renesans
          11.Komisariat
          12.IRA

          Jak sami widzicie jest tego troche :) ale same nazwy to nie wszystko.Czy
          pamietacie co te zespoly gralay?tworzyly?macie jakies fotki?czekam:
          urle@poczta.fm
    • Gość: Urle A oto poczatek :) IP: *.internet.radom.pl 16.11.03, 20:21
      A oto co udało mi się już zebrać.Zespoły ze znakiem (-) już nie istnieją.Czekam
      na Wasze wspomnienia dotyczące tych zespołów :D

      1. Ahret Dev (-)
      2. Akuma Pie (-)
      3. Alicetea
      4. Borygo(Clone) (-)
      5. Carrion
      6. Crypt (-)
      7. IRA
      8. Komisariat
      9. Lawina
      10. LE ILLJAH
      11. Lilith
      12. Lustro
      13. MacAron (-)
      14. Magnat
      15. Made 4 Poland (-)
      16. Meatgrinder (-)
      17. Moocha (-)
      18. Morbid Cure (-)
      19. Morr
      20. Paragon
      21. Ravenville
      22. Renesans
      23. Rysa
      24. Sauron (-)
      25. Succubus (-)
      26. Thorn
      27. Vendavale


      • Gość: hEndRYK Re: A oto poczatek :) IP: *.suwo.pl / 192.168.1.* 17.11.03, 13:35
        Mocno skromna ta lista. Dodam zatem coś starszego:

        NEXT
        NIEWIARA
        RED HEDS
        ACCES
        ESPADON
        STAX
        NIGHT RAIN
        THEM
        CISZA
        DAKTYL
        OMEN

        Póki co tyle
        • Gość: Urle Do Hendryka IP: *.internet.radom.pl 17.11.03, 15:36
          A cos wiecej moge wiedziec o tych zespolach?(co graly/graja, kiedy
          tworzyly,jakies fotki) mile widziane na urle@poczta.fm
          • Gość: hEndRYK Re: Do Hendryka IP: *.suwo.pl / 192.168.1.* 18.11.03, 11:04
            NEXT (-)metal, osiągnięcie - kwalifikacja do Jarocin 92,
            lata 80 druga połowa - 90 pierwsza połowa
            NIEWIARA (-) rock, osiągnięcie - 1 płyta "Niewiara", lata 90
            RED HEDS (-) rock, lata 80
            ACCES (-) rock, lata 80
            ESPADON (-) rock, lata 80
            STAX (-) rock, pochodna ESPADON, lata 80 druga połowa - 90 pierwsza połowa
            NIGHT RAIN (-) heavy rock, lata 90
            THEM (-) metal, lata 90
            CISZA (-) rock, lata 90
            DAKTYL (-) blues, lata 90
            OMEN (-) heavy & rock, osiągnięcie - muzyka do kilku filmów dokumentalnych,
            nagrana lecz nie wydana płyta,
            wydanie jednego utworu na składankach ogólnopolskich
            lata 90
            YALA (-) metal, lata 90
            CRAZY CROWD (-) rock, lata 90
            MORTUS (-) brutal metal, lata 90
            BIG HEDS (-) rock, lata 90

            Zdjęcia jakieś może się znajdą kiedyś
      • Gość: hEndRYK Re: A oto poczatek :) IP: *.suwo.pl / 192.168.1.* 18.11.03, 09:18
        Jeszcze dodam :

        YALA
        CRAZY CROWD
        MORTUS
        BIG HEDS
    • Gość: Urle a tu niespodzianka! IP: *.internet.radom.pl 17.11.03, 12:48
      Dostałem wiadomość od pewnej instytucji działającej w Radomiu,która
      zaproponowała mi pomoc :) a tym samym pomoc zespołom które szukają tzw "wyjścia
      w świat".Szczegóły za jakiś czas.
    • bawarczyk.pl Re: <-- Radomskie zespoły muzyczne (encykloped 17.11.03, 15:48
      Lords of the Darks (sam w nim gralem; Resursa i inne domy kultury, pare
      koncertow). Od 2001 roku (koniec) nie istnieje.
      • Gość: carrion Re: <-- Radomskie zespoły muzyczne (encykloped IP: *.tkdami.net / 172.16.14.* 18.11.03, 14:32
        wenetis(-)
        greminum(-)
        red house(-)
        mind taker(-)
        blasphemous brood(-)
        reproduktor - nie wiem czy juz byl wiec pisze
        dispulse(-) pionki
        nightwing - pionki
        full live - pionki
        duzy kolo(-)
        vahamet(-)
        road runner(-)
        pluton(-)
        tomb(-)
        decha(-)
        greed(-)
        antidotum(-)
        so 8(-)
        aghast(-)
        hellcult - nie wiem czy jeszcze istnieja
        crush(-)
        sun the ruster(-)
        carpe diem - to ktos napisal?
        closer(-)
        aryman(-)
        crypt(-)
        zrodlo zasilania(-)
        no control(-)
        przyjaciele wesolego barmana(-)
        wyscig z jajkiem(-)
        szara strefa sklad(-)
        ripper angel(-)
        galled(-)
        hades(-)
        demolition project(-)
        decaesed noise(-)
        atmat edis(-)
        stefan katza and zygfryd mamba band(-)
        regnum irae - obecne lilith
        no dobra wiecej na chwile obecna nie pamietamy hehehe io niech nikt nie kaze
        nam opisywac kto tu co gral bo juz brtak sily heheh
        pozdrawiamy wszystkich - CARRION
    • Gość: SOSO Re: <-- Radomskie zespoły muzyczne (encykloped IP: 193.111.144.* 18.11.03, 17:48
      i zapomnieliście o rewelacji sezonu (którego??
      chodzi mi o nasz wspaniały towar eksportwy, zwycięzców przyszłych eurowizji,
      następców Mikołaja z Radomia itd, itp.....polskich żanów miszelów żarów i
      kitarów
      no....
      zgadnijcie o kim myślę>>>>>>> :-)))
      • Gość: Tom Re: <-- Radomskie zespoły muzyczne (encykloped IP: *.udn.pl 18.11.03, 20:44
        ja pamietam BRONX i SATI (ich wystepy w hali radoskóru )
      • kotles Re: <-- Radomskie zespoły muzyczne (encykloped 28.11.03, 19:12
        Hehe - wyczuwam nutke ironi :))) :PPP heheheheheh Respect Soso
    • Gość: soso Re: <-- Radomskie zespoły muzyczne (encykloped IP: 193.111.144.* 18.11.03, 17:49
      a HALNIACY
    • Gość: Urle hehe :) IP: *.internet.radom.pl 18.11.03, 19:09
      nawet nie spodziewalem sie ze bylo tego z tyle!!!!!!!
      No prosze!:)
      Troche bedzie pracy..ale milo!Sami widzicie-nie bylo i nie jest chyba z tym
      Radomiem az tak zle jesli chodzi o mieszkancow.To chyba przede wszystkim wladze
      lokalne ciagle blokuja inicjatywy...
      • Gość: kulavik Re: hehe :) IP: *.radom.pilickanet.pl 22.11.03, 10:57
        no no bylo bylo heheh i co bedzie gdzies jakas stronka czy cos z o radomskich
        kapelkach?
        pozdrawiam
        • Gość: Urle A bedzie bedzie IP: *.internet.radom.pl 22.11.03, 19:06
          Na penwo cos bedzie.tlyko musze to uporzadkowac bo chwilowo mnie to
          przeroslo :) hehe ale to chyba dobrze.
    • Gość: soso Re: <-- Radomskie zespoły muzyczne (encykloped IP: 193.111.144.* 27.11.03, 16:06
      INTEGRACJA lata 70/80-te, w składzie min. Włodzimierz Kiniorski, Marek Tom,
      Stanisław Zybowski i inni.
      • romkwie Re: <-- Radomskie zespoły muzyczne (encykloped 01.01.16, 19:20
        Ja pamiętam kilka zespołów z nieistniejącej już chyba Hali Radoskóru:
        Kismeni
        Elektronicy
        Remis
        Tam był świetny muzyk - instruktor grający w jednym z tych zespołów.Człowiek orkiestra niemal.
        Jeśli dobrze pamiętam w Integracji grał chyba też Grzesio Szwajkowski i Jaske -imienia nie pamiętam.
        Niezła kapela grała też w "Mewie" - Zbyszek Bębeniec. W klubie "Kwadrat" jeśli dobrze kojarzę grał obecny perkusista Iry?IRA zaczynała chyba w klubie na Idalinie.Dobra kapela grała na os.Obozisko.Nie wszystkie pamiętam,ale było sporo niezłych zespołów w dawnym Radomiu.Może są ludzie znający więcej szczegółów na te tematy.
    • Gość: Krzych Re: <-- Radomskie zespoły muzyczne (encykloped IP: *.telkonet.pl 28.11.03, 15:45
      Reproduktor Band

      reproduktor.mp3.com.pl
      Pozdrawiam

      Krzysiek
    • Gość: Beju Re: <-- Radomskie zespoły muzyczne (encykloped IP: *.student.pw.edu.pl / *.student.pw.edu.pl 28.11.03, 18:17
      Jerzy Połomski :P
      Skaner i inne
      :))))))))))))))))))
      • Gość: xQBAMISZCZx Re: <-- Radomskie zespoły muzyczne (encykloped IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 29.11.03, 15:36
        Wczoraj w CKP swoj pierwszy koncert dal Hellwood (czy jakos tak) - graja black
        metal.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka