Gość: Urle
IP: *.ats.pl / *.radom.pilickanet.pl
14.11.03, 14:45
hej!
Dośc niedawno,podczas rozmowy z moim znajomym poruszyliśmy temat Radomskiej
sceny muzycznej.Jaka była,jest i będzie.I tak sobie pomyślałem:dlaczego by
nie stworzyć strony bądź mini-informatora o tym co działo się ciekawego w
naszym mieście jeśli chodzi o koncerty,zespoły i wszelkie zjawiska z tym
związane.Przede wszsytkim,warto młodszemu pokoleniu pokazać że TU zawsze coś
się działo,w mniejszym lub większym stopniu.
Myślę,że powstanie z tego kawałek naparwde dobrej historii naszego miasta.
Tworząc przyszłość nie zapominajmy o przeszłości.
czekam na informacje od Was dotyczące nazw zespołów które istniały bądź
istnieją, jakieś informacje o ludziach którzy je tworzyli(rodzaj muzyki) a
przede wszystkim muzyke (jeśli takowa się zachowała).Mile widziane fotki :)
Podaje adres: urle@poczta.fm
Na sam początek podam liste tych zespołów które ja spamietałem :) (kolejność
przypadkowa hehe to nie wyścig)
1.LE ILLJAH
2.Alicetea
3.Paragon
4.Lilith
5.Vendavale
6.Rysa
7.Lawina
8.Morr
9.Thorn
10.Carrion
(i te które już nie istnieją już niestety a może nie wiem że istnieją :)
1.Moocha
2.Akuma Pie
3.Succubus
4.Borygo(Clone)
na pewno jest tego więcej :)