Gość: alex Re: Młoda para szuka towarzystwa (wiek 24 - 28 la IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.06.09, 21:06 Noooo nie taka młoda. A co, nudno tak ze swoim partnerem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ??? Re: Młoda para szuka towarzystwa (wiek 24 - 28 la IP: *.radom.vectranet.pl 26.06.09, 21:19 ??? tzn?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Laki Re: Młoda para szuka towarzystwa (wiek 24 - 28 la IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.09, 21:38 To znaczy że to co tu piszecie jest dwuznaczne. W taki sposób się znajomości nie zawiera . Wybierzcie się do kina teatru a nawet do parku może kogoś poznacie. Ewentualnie poszukajcie dawnych znajomych na www.nasza-klasa.pl Odpowiedz Link Zgłoś
czerwona.pati Re: Młoda para szuka towarzystwa (wiek 24 - 28 la 26.06.09, 23:12 Ja jestem chętna wraz czarną.pati.Będziecie mieli parkę.Ja dziewczynka i czarna chłopczyk. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: won Re: Młoda para szuka towarzystwa (wiek 24 - 28 la IP: *.radom.vectranet.pl 26.06.09, 23:29 Paszoł won zboczeńcy. Odpowiedz Link Zgłoś
malawania ! 27.06.09, 23:48 ZBOCZEŃCY!!! WYPRASZAM SOBIE!!! Nie szukam żadnym partnerów do igraszek seksualnych - z resztą - nawet mi do głowy nie przyszło, że można tak to odebrać ! ... Mieszkam to od ponad 1,5 roku i z ostatnio stwierdziłam, że moje życie towarzyskie zaczyna się i kończy na pracy... Wzięłam więc sprawy w swoje ręce... a aby uniknąć ofert matrymonialny, propozycji sponsoringu czy podobnych - w ogłoszeniu ujęłam również swojego faceta... Odpowiedz Link Zgłoś
malawania Re: ! 27.06.09, 23:50 Z resztą ... to w jaki sposób to co niektóry odbierają ... świadczy tylko i wyłączni o nic... ech zboczeńcy dobre sobie... i te podteksty... litości bo ze śmiechu z krzesła zaraz spadnę... Odpowiedz Link Zgłoś
malawania Re: ! 28.06.09, 00:05 zapomniałam dodać z "naszej klasy" nie korzystam, gdyż ze "starymi" znajomymi kontakt mam.... o tyle ciężko się z z którymś z nich na co dzień spotkać oni mieszkają na Dolnym Śląsku (skąd i ja pochodzę) a ja od jakiegoś czasu tu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: korben Re: ! IP: *.radom.vectranet.pl 28.06.09, 00:47 może jesteście ciekawymi ludźmi- ja reflektuję mam 38 lat :) Odpowiedz Link Zgłoś
l.i.l.a.b.a.j.ona Re 28.06.09, 22:02 Sorry babe, nie mieścisz się w granicy wiekowej... :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Laki Re: ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.09, 23:16 Malawania ja cię nie oceniam ale nie obraź się to brzmi jak anons matrymonialny.Najlepiej zapoznać się z sąsiadami .Ewentualnie mam pytanko czy macie dzieci bo my mamy 3 synów. Z dziećmi zawsze łatwiej kogoś poznać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brt Re: ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.06.09, 00:10 No nie dziw się, w dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe :) Odpowiedz Link Zgłoś
l.i.l.a.b.a.j.ona Re 28.06.09, 00:17 Ha ha, dobre, przyznaję, że ja też sądziłam, że chodzi o zainteresowania łóżkowe, lol, bo czemu się można dziwić gdy ograniczasz zakres nowej znajomości też do pary, ha ha. No ale jak można być tak zdesperowanym, żeby na siłę poszukiwać znajomości przez internet i to obcym forum, kobieto !!? Skoro jednak w grę nie wchodzi podtekst seksualny trzeba było od razu zaznaczyć "Ktoś chętny na piwo w ten weekend?" czy coś takiego... Możesz też poszukać w ofercie kulturalnej miasta lub okolic, przyłączyć się do udziału i po prostu bawić się... Ale hmmm, spytam przez ciekawość: przestałaś miewać wspólne tematy do rozmów czy chęć do wycieczek ze swoim facetem czy co? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
malawania Re: Re 28.06.09, 16:55 nie będę się niepotrzebnie rozwodzić - dlaczego akurat w taki a nie inny sposób podjęłam próbę nawiązania nowych znajomości... zaczynam wierzyć, że nie potrzebnie wstawiłam tu swój post... Odpowiedz Link Zgłoś
l.i.l.a.b.a.j.ona Re 28.06.09, 17:30 Nie przesadzaj, z pewnością masz jakichś podobnych sobie znajomych z pracy, Twój facet też, żeby zorganizować jakiś wspólny grill itp. Zamieszczanie takich anonsów zawsze będzie się kojarzyć osobom postronnym jednoznacznie, nie możesz mieć o to do nikogo pretensji, tym bardziej że w nawiasie nakreślasz granicę wiekową... to też wcale nie zachęca na wstępie kogoś na forum, żeby Was gdzieś wyciągać... Jeśli czujesz się samotna w związku to wybacz, ale to już sprawa bardziej skompliwowana i im więcej osób byś poznawała tym bardziej byś sobie to uświadamiała... Ludzi z reguły łączą wspólne zainteresowania, przeżycia, plany lub opinie. Nawiązywanie znajomości to nie jest jakiś skomplikowany proces, wymaga jedynie czasu, chęci i zaangażowania. Widzę, że podchodzisz do wielu rzeczy bardzo emocjonalnie - to super, ale chyba za bardzo uwierzyłaś, że można tak z marszu spiknąć się z kimś przez forum na wspólne spędzanie czasu poza pracą... do tego czasem niestety potrzeba szczęścia... Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
l.i.l.a.b.a.j.ona Re 28.06.09, 21:46 Co?Kto to jest SM? :) Wchodzi dziewczyna na forum bo może nie chce przenosić pracy do życia towarzyskiego (spotykać się po pracy z tymi samymi ludźmi co w pracy) i pisze, że razem z facetem szukają towarzystwa. Fajnie, tylko że... do czego??? Takie rzeczy trzeba od razu zaznaczać na początku, inaczej ludzie myślą sobie Bóg wie co... No ale w końcu nie napisała o sobie nic poza tym, więc czemu się można dziwić... Odpowiedz Link Zgłoś
l.i.l.a.b.a.j.ona Re:2 28.06.09, 23:06 A tak w ogóle to od tego żeby zadać malawanii pytanie w stylu "Do czego? (towarzystwo)" w takich sytuacjach są w pierwszej kolejności opiekunowie forum... No ale żeby je zadać trzeba być wyczulonym na drugiego człowieka, rozumieć podstawowe mechanizmy rządzące ludzką psychiką czy po prostu mieć wyobraźnię, nieprawdaż? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zyxel Re:2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.09, 07:45 Wrzućcie jakieś fotki, to zobaczymy czy można z wami pokazać się na mieście Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: deepdiving Re: Re IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.09, 13:54 forumowicze, jesteście strasznie pruderyjni!!! A nawet gdyby chodziło o łóżko, to co z tego? Jeżeli ktoś ma ochotę na takie zabawy z własnej nieprzymuszonej woli, to jego sprawa. Ja akurat z parą to nie, ale jakieś niezłe męskie ciacho...mniammm ;) A tak na poważnie, zapisz się kobieto na angielski, basen, siłownie i kogoś na pewno poznasz, powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M&J Re: Młoda para szuka towarzystwa (wiek 24 - 28 la IP: 195.216.250.* 29.06.09, 13:27 sprawdz pocztę na mailu gazetowym. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś