Dodaj do ulubionych

Młoda para szuka towarzystwa (wiek 24 - 28 lat)

26.06.09, 21:01
Obserwuj wątek
    • Gość: alex Re: Młoda para szuka towarzystwa (wiek 24 - 28 la IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.06.09, 21:06
      Noooo nie taka młoda. A co, nudno tak ze swoim partnerem?
      • Gość: ??? Re: Młoda para szuka towarzystwa (wiek 24 - 28 la IP: *.radom.vectranet.pl 26.06.09, 21:19
        ???
        tzn??
        • Gość: Laki Re: Młoda para szuka towarzystwa (wiek 24 - 28 la IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.09, 21:38
          To znaczy że to co tu piszecie jest dwuznaczne. W taki sposób się znajomości nie
          zawiera . Wybierzcie się do kina teatru a nawet do parku może kogoś poznacie.
          Ewentualnie poszukajcie dawnych znajomych na www.nasza-klasa.pl
    • czerwona.pati Re: Młoda para szuka towarzystwa (wiek 24 - 28 la 26.06.09, 23:12
      Ja jestem chętna wraz czarną.pati.Będziecie mieli parkę.Ja
      dziewczynka i czarna chłopczyk.
      • Gość: won Re: Młoda para szuka towarzystwa (wiek 24 - 28 la IP: *.radom.vectranet.pl 26.06.09, 23:29
        Paszoł won zboczeńcy.
        • malawania ! 27.06.09, 23:48
          ZBOCZEŃCY!!! WYPRASZAM SOBIE!!!
          Nie szukam żadnym partnerów do igraszek seksualnych - z resztą - nawet mi do
          głowy nie przyszło, że można tak to odebrać ! ...

          Mieszkam to od ponad 1,5 roku i z ostatnio stwierdziłam, że moje życie
          towarzyskie zaczyna się i kończy na pracy...

          Wzięłam więc sprawy w swoje ręce... a aby uniknąć ofert matrymonialny,
          propozycji sponsoringu czy podobnych - w ogłoszeniu ujęłam również swojego faceta...
          • malawania Re: ! 27.06.09, 23:50
            Z resztą ... to w jaki sposób to co niektóry odbierają ... świadczy tylko i
            wyłączni o nic... ech zboczeńcy dobre sobie...
            i te podteksty... litości bo ze śmiechu z krzesła zaraz spadnę...
          • malawania Re: ! 28.06.09, 00:05
            zapomniałam dodać z "naszej klasy" nie korzystam, gdyż ze "starymi" znajomymi
            kontakt mam....
            o tyle ciężko się z z którymś z nich na co dzień spotkać
            oni mieszkają na Dolnym Śląsku (skąd i ja pochodzę) a ja od jakiegoś czasu tu...
            • Gość: korben Re: ! IP: *.radom.vectranet.pl 28.06.09, 00:47
              może jesteście ciekawymi ludźmi- ja reflektuję mam 38 lat



              :)
              • Gość: Lali Re: ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.09, 17:13
                Żenada!!!
              • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 28.06.09, 22:02
                Sorry babe, nie mieścisz się w granicy wiekowej... :)
            • Gość: Laki Re: ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.09, 23:16
              Malawania ja cię nie oceniam ale nie obraź się to brzmi jak anons
              matrymonialny.Najlepiej zapoznać się z sąsiadami .Ewentualnie mam pytanko czy
              macie dzieci bo my mamy 3 synów. Z dziećmi zawsze łatwiej kogoś poznać.
          • Gość: brt Re: ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.06.09, 00:10
            No nie dziw się, w dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe :)
          • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 28.06.09, 00:17
            Ha ha, dobre, przyznaję, że ja też sądziłam, że chodzi o
            zainteresowania łóżkowe, lol, bo czemu się można dziwić gdy
            ograniczasz zakres nowej znajomości też do pary, ha ha.
            No ale jak można być tak zdesperowanym, żeby na siłę poszukiwać
            znajomości przez internet i to obcym forum, kobieto !!?

            Skoro jednak w grę nie wchodzi podtekst seksualny trzeba było od
            razu zaznaczyć "Ktoś chętny na piwo w ten weekend?" czy coś
            takiego...
            Możesz też poszukać w ofercie kulturalnej miasta lub okolic,
            przyłączyć się do udziału i po prostu bawić się... Ale hmmm, spytam
            przez ciekawość: przestałaś miewać wspólne tematy do rozmów czy
            chęć do wycieczek ze swoim facetem czy co? ;)

            • malawania Re: Re 28.06.09, 16:55
              nie będę się niepotrzebnie rozwodzić - dlaczego akurat w taki a nie inny sposób
              podjęłam próbę nawiązania nowych znajomości...
              zaczynam wierzyć, że nie potrzebnie wstawiłam tu swój post...
              • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 28.06.09, 17:30
                Nie przesadzaj, z pewnością masz jakichś podobnych sobie znajomych z
                pracy, Twój facet też, żeby zorganizować jakiś wspólny grill itp.
                Zamieszczanie takich anonsów zawsze będzie się kojarzyć osobom
                postronnym jednoznacznie, nie możesz mieć o to do nikogo pretensji,
                tym bardziej że w nawiasie nakreślasz granicę wiekową... to też
                wcale nie zachęca na wstępie kogoś na forum, żeby Was gdzieś
                wyciągać...
                Jeśli czujesz się samotna w związku to wybacz, ale to już sprawa
                bardziej skompliwowana i im więcej osób byś poznawała tym bardziej
                byś sobie to uświadamiała...
                Ludzi z reguły łączą wspólne zainteresowania, przeżycia, plany lub
                opinie. Nawiązywanie znajomości to nie jest jakiś skomplikowany
                proces, wymaga jedynie czasu, chęci i zaangażowania.
                Widzę, że podchodzisz do wielu rzeczy bardzo emocjonalnie - to
                super, ale chyba za bardzo uwierzyłaś, że można tak z marszu spiknąć
                się z kimś przez forum na wspólne spędzanie czasu poza pracą... do
                tego czasem niestety potrzeba szczęścia...

                Pzdr
                • lech.niedzielski Chodzi o SM ? 28.06.09, 18:41
                  ?
                  • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 28.06.09, 21:46
                    Co?Kto to jest SM? :)

                    Wchodzi dziewczyna na forum bo może nie chce przenosić pracy do
                    życia towarzyskiego (spotykać się po pracy z tymi samymi ludźmi co w
                    pracy) i pisze, że razem z facetem szukają towarzystwa. Fajnie,
                    tylko że... do czego??? Takie rzeczy trzeba od razu zaznaczać na
                    początku, inaczej ludzie myślą sobie Bóg wie co... No ale w końcu
                    nie napisała o sobie nic poza tym, więc czemu się można dziwić...
                  • l.i.l.a.b.a.j.ona Re:2 28.06.09, 23:06
                    A tak w ogóle to od tego żeby zadać malawanii pytanie w stylu "Do
                    czego? (towarzystwo)" w takich sytuacjach są w pierwszej kolejności
                    opiekunowie forum... No ale żeby je zadać trzeba być wyczulonym na
                    drugiego człowieka, rozumieć podstawowe mechanizmy rządzące ludzką
                    psychiką czy po prostu mieć wyobraźnię, nieprawdaż?
                    • Gość: zyxel Re:2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.09, 07:45
                      Wrzućcie jakieś fotki, to zobaczymy czy można z wami pokazać się na mieście
              • Gość: deepdiving Re: Re IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.09, 13:54
                forumowicze, jesteście strasznie pruderyjni!!! A nawet gdyby
                chodziło o łóżko, to co z tego? Jeżeli ktoś ma ochotę na takie
                zabawy z własnej nieprzymuszonej woli, to jego sprawa. Ja akurat z
                parą to nie, ale jakieś niezłe męskie ciacho...mniammm ;)
                A tak na poważnie, zapisz się kobieto na angielski, basen, siłownie
                i kogoś na pewno poznasz, powodzenia!
    • Gość: M&J Re: Młoda para szuka towarzystwa (wiek 24 - 28 la IP: 195.216.250.* 29.06.09, 13:27
      sprawdz pocztę na mailu gazetowym. pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka