yannick77
23.07.09, 14:51
Musicie przyciągnąć do Radomia nowych inwestorów, dać ludziom prace aby
chcieli pracować, mieszkać i wydawać pieniądze w Radomiu. Bez tego nie ma co
kreować "marki" Radom. Oczywiście każda inicjatywa jest dobra ale bez sensu
jest wyrzucanie pieniędzy podatników w błoto. Jeżeli myślicie że ludzie którzy
wyjechali z Radomia wrócą tu to się bardzo mylicie i dobrze o tym wiecie. Po
co mają tu wracać? Do czego? Zastanówcie się.