gocharynka2 07.01.07, 18:24 czy to jest dobra data na zawarcie ślubu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zdiwonsaj Re: 07/07/07 07.01.07, 19:16 wymagac bedzie od obojga malzonkow szalonej pracy nad takim zwiazkiem bowiem to potrojna jakość, a jakośc sama nie opzrychodzi, a jeżeli ebdziecie sie lenić to szybko zamieni się w tandete - w pzreciwienstwo jakosci! Zastaniow się czy nie kieruje Toba chęć zaszpanowania datą pzred znnjomymi i w przyszlosci dziećmi jaką to mama czy tata mieli date ślubu, jeżeli tak to lepiej wsztrelić sie w datę taką jaką daje nam los już on wie co dla nas dobre i optymalne! nie polecam nic na siłę, a to chyba sami wiecie. Po co twotrzyć sobie sztuczne dat ślubów bo to tak ładnie wygląda, nic bardzxioej falszywego i pułapka! Zdajcie się na życie ono podpowie jaką wybrać datę ślubu dla Was! Najlepsze jest zawsze to co naturalne. Odpowiedz Link Zgłoś
rixa Re: 07/07/07 24.01.07, 16:03 hmmm... lipiec, słonko swieci, kwiaty kwitną, ładna pora;) mam wrażenie, że w kregu kultury europejskiej 7 to liczba szczęśliwa Odpowiedz Link Zgłoś
motylowadroga Re: 07/07/07 25.01.07, 18:00 Własnie! O co chodzi z ta data ? Słyszalam ze panuje szalenstwo w urzedach stanu cywilnego. Odpowiedz Link Zgłoś
wikingowicz Re: 07/07/07 26.01.07, 00:41 Z punktu widzenia numerologji to nie jest dobra data. Odpowiedz Link Zgłoś
jolantamaj Re: a moje zdanie jest takie: 13.06.07, 14:39 Ja się nie znam na wróżbach ale mam chęć napisać co myślę o takim naiwnym pędzie za modą. Ja ślub brałam już bardzo dawno bo prawie 20 lat w lipcu minie ale gdybym teraz na ten przykład miała odnawiać przysięge małżeńską to niewybrałabym tej daty. Na wróżeniu się nie znam i tego nie będę oceniać. Poprostu wydaje mi się że zawsze trzeba się kierować sercem a nie ślepym pendem za innymi za jakimiś nowościami czy modą na datę. Jestem pewna że praktycznie wszystkie osoby co chcą brać w ten czas ślub chcą się chwalić gdzie i w jakiej to dacie brały ślub chcą aby goście weselni wryli sobie w pamięć taką datę i całą zabawę i to przedewszystkim o to chodzi (ciekawam jaki odsetek potem tych młodych par ślubnych z daty 7.07.2007 wezmie rozwód czy się będzie piekliło w 4 ścianach). Tak sobie myśle-dla kogo bierze się ślub? Dla siebie czyli dwojga zakochanych w sobie? czy dla rodziny? gości? Wedle mojego zdania bierze się ślub tylko dla siebie to to tylko powinno przyświecać. Ciesze się że moje dzieci potrafiłam wychować w tym duchu. Moja najstarsza córka z narzeczonym postanowili wziąść skromny ślub bo przyświecało im uczucie a nie szpanerstwo. Wzięli ślub w maju w naszym małym Kościółku a po ślubie był tylko uroczysty obiad (taki coś na zasadzie niedzielnego obiadu) w domu w udekorowanym salonie, potem kawa, herbata, napoje i tort, lody. Prezenty były skromne i symboliczne. Całość od ceremonii w Kościele do końca obiadu trwała niecałe 3 i pół godziny. Potem młodzi poszli do siebie a pod wieczór wyjechali w tak zwaną podróż poślubną na 4 tygodnie. Moje zdanie jest takie że liczy się uczucie między dwojgiem robienie czegoś dla siebie, skromność. Zawsze lepiej być skromnym i mieć serce to popłaca. Odpowiedz Link Zgłoś
flauros25 Re: 07/07/07 26.06.07, 09:56 wikingowicz napisała: > Z punktu widzenia numerologji to nie jest dobra data. > Dokładnie tak. Siódemka w numerologii ma wibrację samotniczą, pustelniczą. Skłania do zamknięcia się w sobie i izolacji. Odpowiedz Link Zgłoś
utopia7 Re: 07/07/07 24.06.07, 02:25 Bez znaczenie.Bez zadnego znaczenia ale..... W milosci nie baw sie numerami.Siedem (septenarium) to liczba wybrana.To liczba swieta ale jest to liczba podzialu.Podziel sobie dla zabawy przez siedem 360 czy 22 lub jakakolwiek wieksza liczbe a zawsze bedziesz po przecinku miala ciag 428571.Dzieki siedem mamy kat piramidy i mamy Pi. Odpowiedz Link Zgłoś
iguana1978 Re: 07/07/07 03.07.07, 12:50 co niektórzy daty się wystrachali bo odwołują śluby.... hmmmm :) Odpowiedz Link Zgłoś
iokepine Re: 07/07/07 09.07.07, 13:35 Już to widzę;) Numerologicznie to nie jest 7.7.7 tylko 7.7.2007, czyli w sumie 23, a nie 21. 23 sumuje sie do piątki, więc bedą to zwiazki otwarte i dużo bedzie się w nich działo. Partnerzy nie będą siez e soba na pewno nudzić, czasem mogą mieć az za wiele wrazen. Ale to data ślubu, a o wiele ważneijsze są porównawcze portrety numerologiczne :) Zawsze są plusy i minusy, ważne, zeby wiedzieć, w jakich kwestiach mozna polegać na drugiej osobie, co jest dla nas ważne i co dla niej:) Odpowiedz Link Zgłoś
utopia7 Re: 07/07/07 12.07.07, 02:28 Wlasnie.Rowniez w numerologii (na sczescie) sa zarowno aspekty dodatnie jak i ujemne.Chyba ze wypadkowa jest jeden to zawsze wiecej niz zero.Z drugiej strony gdyby nie bylo zera nie bylo by jeden,ect,ect Odpowiedz Link Zgłoś