Dodaj do ulubionych

Udany urok miłosny

31.08.15, 13:25
Przekonałam się, że uroki miłosne działają. Dlatego spróbuję tutaj w skrócie opisać moją historię aby dodać wiary jeszcze walczącym.

Partner odeszedł po ponad dwóch latach związku, stwierdził że jego uczucia wygasły a tydzień po rozstaniu widziałam go już na mieście z inną jak szli za rękę i chichotali do siebie. Myślałam, że mi wtedy serce pęknie. Jak wiadomo rozpaczona kobieta brzytwy nawet się chwyta, dlatego postanowiłam spróbować z urokami. Kilka dni czytałam opinie w internecie i na każdego tyle pozytywnych co negatywnych. Anioł stróż jednak czuwał i wspomniałam o wszystkim koleżance. Wtedy ona zwierzyła mi się, że też robiła urok miłosny u szeptunki ze wsi Orla Pani Barbary Gruszczyńskiej. Zdecydowałam się napisać do niej i po przesłaniu zdjęć stwierdziła, że może pomóc. Zaproponowała dwa uroki miłosne do wyboru, zdecydowałam się na ten silniejszy 7 dniowy, składniki kosztowały 100 złotych. Zapłaciłam Pani Basi jeszcze za jej pracę. Szło opornie ale 3 tygodnie po wykonaniu uroku dowiedziałam się, że mój były rozstał się ze swoją nową partnerką. Po kolejnych dwóch tygodniach napisał mi pierwszą wiadomość od rozstania. Później coraz więcej było wiadomości i telefonów, zaczął przyjeżdrzać z kwiatami i co chwile gdzieś zapraszać. Zachowywał się tak samo jak na początku związku, zakochany po uszy. Teraz jesteśmy już razem i jestem najszczęśliwszą osobą na świecie. Dlatego polecam wszystkim panią Barbarę Gruszczyńską z Orli. Przepraszam bardzo za chaotyczny styl mojej wypowiedzi. Jeżeli będziecie miały jakieś pytania piszcie śmiało.
Obserwuj wątek
     • trywalk11 Re: Udany urok miłosny 25.09.15, 15:23
      No właśnie naczytałam się bardzo dużo i część osób twierdzi, że nie ma w ogóle takiej osoby w tej miejscowości i że nikt tam nawet o niej nie słyszał. Są też osoby, które twierdzą, iż ta pani nie pomaga każdemu a jedynie niektórym. Że jest tu pełno hejterów to zauważyłam. Z doświadczenia widzę też, że jest wielu oszustów i naciągaczy. Naprawdę nie mam już siły dalej szukać i czytać tych nieraz abstrakcyjnych wywodów. Jeśli to możliwe proszę o jakieś wskazówki na mejla: maramaria11s@gmail.com
     • nem7654 wielbne kłamstwo 22.03.16, 10:59
      wielba napisał(a):

      > Nie bardzo mogę podać namiary na Panią Basię, ponieważ sama prosiła nawet na fo
      > rum, aby nie upubliczniać jej adresu email, jak ktoś naprawdę będzie potrzebowa
      > ć to trafi do niej sam. Poczytaj na forum jak jakaś chora psychicznie osoba z B
      > ydgoszczy wypisywała później nawet do sąsiadów Pani Basi, że krzywdzi dzieci
      . T
      > o forum pełne jest chorych osób i hejterów, ale jak będziesz naprawdę potrzebow
      > ać pomocy to trafisz do Pani Basi.

      Ta wypowiedź całkowicie dyskwalifikuje wielbę jako wiarygodnego klienta. 6peja powoływał się dokładnie na tą samą informację o niepoczytalnej osobie, która na forach rozpowszechnia informację o rzekomym krzywdzeniu przez panią Basię dzieci. Podał nawet kiedy takie info było publikowane - maj 2015 rok. Szkoda tylko, że po tych wpisach nie ma najmniejszego śladu. NIGDZIE! Nikt nigdzie o takie rzeczy Basi nie oskarżał ani w maju ani w żadnym innym miesiącu i roku. Kolejna manipulacja mająca uwiarygodnić (?) istnienie Gruszczyńskiej. O tym, jak trudne jest skontaktowanie się z sąsiadami kogoś kto nie istnieje już nie będę wspominać. :)
  • pannamariannnna Re: Udany urok miłosny 24.09.15, 11:33
   Ja też nie wierzyłam w uroki. Wcale. Żadnych wróżków ani rytuałów nie chciałam bo już kiedyś wydałam na nich dość sporą sumę pieniędzy. Minął już rok od rozstania a wiadomo że po takim czasie granice się zacierają, uczucia blakną jeśli w ogóle były i wszystko już bez sensu. Tym bardziej ta depresyjna jesień. Wszystko źle wpływało na sytuację. Znalazłam w internecie polecenie przez jakąś panią wróżki Agafii ale przeszłam dalej bo odpuściłam zupełnie. Potem raz jeszcze trafiłam i znów. A co mi szkodzi napisać? Zapytałam więc tej pani czy warto po tylu nieudanych i o cenę. Zostałam strasznie zaskoczona bo pani już kupe lat działa na rynku i pomogła setkom osób a cena jej rytuału z urokiem już ze składnikami i pracą i rozkładem kart w cenie 110zł. Nie było możliwe zeby wrócił ale zaryzykowałam. Nawet nie mieliśmy kontaktu bo on zmienił numer żebym nie dzwoniła i wyjechał za granicę. Po tygodniu się odezwał, po 1.5 tygodnia przyjechał pod mój dom z bukietem róż i ulubionymi kwiatkami. Jak w bajce. Prosił o szansę. Nawet nie wiecie jaka była moja reakcja!!! Z radości skakałam jak małe dziecko:) I to jest strasznie uparty człowiek! Miał tam świetną pracę, zarabiał 11 tys miesięcznie i mieszkanie już wynajmował, ale pozrywał wszystkie kontrakty. Teraz pojechał po swoje ostatnie rzeczy ba nawet jestem tutaj razem z nim! Jutro jedziemy do Polski i prosto do nowego mieszkanka!!! Nie potrafimy żyć bez siebie!!!! a do pracy poszeddł starej za 2800..... czego to się nie robi dla miłości:) Oj gdyby on wiedział że ja go tak przez czary zmieniłam....:) Dziewczyny próbujcie bo warto dla swojego szczęścia wrozkaagafia@interia.pl HISTORIA JAK Z BAJKI!!!! :)
  • tooszustkaa2 Re: Udany urok miłosny 02.11.15, 17:41
   Uważajcie to oszustka i szantażuje klientów. Łącznie oszukała mnie na ponad tysiąc złotych. Informatyk sprawdzał i wszystkie wpisy pochodzą z tego samego adresu IP. Sprawę złożyłam już na policję, Boże jaka ja byłam głupia. Nie dajcie się nabrać.
    • 1salamandra Re: Udany urok miłosny 04.11.15, 08:07
     Wiadomą rzeczą jest ,że oszuści reklamują się w internecie i do swojej reklamy piszą z innych kont rewelacje o swojej metodzie . Czasem się zastanawiam ,że im głupsza metoda oszustwa tym więcej naiwnych .
     Pacząc na problem od tyłu to : gdyby nie było naiwnych co w tak głupi sposób dają sobie wyciągać pieniądze i własne zdrowie to nie byłoby oszustów.
     Ale w innych dziedzinach też tak jest np na skręcanie długopisów ludzie się naciągali i i dalej się naciągają.
     • lara9369 Re: Udany urok miłosny 04.11.15, 13:11
      1salamandra napisał(a): gdyby nie było naiwnych co w tak głupi sposób d
      > ają sobie wyciągać pieniądze i własne zdrowie to nie byłoby oszustów
      Nie, to nie jest tak. Naiwnoścćświadczy jedynie o braku doświadczenia, o czystości duszy, dziecinności być może - pragnieniu cudów :)
      Natomiast każdy przejaw oszustwa, okłamywania - powinien być potępiany. to OSZUSTÓW nie powinno być! Nie jest winą osoby "naiwnej", że wierzy w cuda. Lecz jest jak najbardziej naganne - kiedy ktoś świadomie w celu wzbogacenia się kosztem cudzej krzywdy - okłamuje innych.
      I dotyczy to - absolutnie każdej dziedziny życia, nie tylko ezoteryki.
      .
      • krocznaska Re: Udany urok miłosny 15.11.15, 12:29
       Witajcie dziewczyny i z tego co widzę też chłopaki. Muszę się pochwalić, że dołączyłam do grona szczęśliwych i przekonanych niedowiarków. A to wszystko za sprawą 7 dniowego uroku miłosnego u Pani Barbary Gruszczyńskiej. Mogę teraz wszędzie wychwalać tą kobietę pod niebiosa.
       • duplikator Re: Udany urok miłosny 19.11.15, 14:46
        A czy zdajecie sobie sprawę, że takim postępowaniem naruszacie wolną wolę drugiej osoby? I nie ma znaczenia czy odszedł (odeszła) do innego (innej), czy też przestaliście do siebie pasować. Wchodzicie takim sposobem w egoizm, bo jak widać wasze musi być na miejscu. A jeśli wy tak podchodzicie do świata, to czy dziwicie się, że świat odpłaca wam tym samym oszukując was. Ogarnijcie się ludzie. Zawsze myślałem, że to od naszego uroku osobistego, że to nasza postawa względem drugiej osoby pokazuje jej, że jednak warto mnie wziąć pod rozwagę. Mogę wam podpowiedzieć bezpłatny sposób odzyskania partnera, ale czy to się uda będzie zależeć tylko od waszych intencji. Jeśli będą czyste to macie szanse, nieśli nie to sami się przekonacie co to jest tzn. kara niebios. Bez stosowania sztuczek energetycznych i tym podobnych "lewych" zagrywek. Przepis na w/w macie w tym linku, tylko przed zastosowaniem dobrze się zastanówcie czy tego chcecie.
        www.popko.pl/krag,ognia,page.xhtml
        Życzę powodzenia.
        • katarzyna_zwijacz Re: Udany urok miłosny 19.11.15, 23:09
         Piszę pod najświeższym postem, bo nie potrafię się tu jeszcze odnaleźć. Dal Waszej wiadomości. Rozpoczęłam ryt u pewnego maga. Nie powinnam na razie pisać u kogo bo zaraz zagrozi mi klątwa. Obserwujcie moje wpisy. Będę na bieżąco pisać Wam co się dzieję i czy są JAKIEKOLWIEK efekty.
          • katarzyna_zwijacz Re: Udany urok miłosny 19.11.15, 23:10
           Dam znać co do efektów i będę pisać dokładnie co się dzieję i kiedy. Dopiero kilka dni po. Jeśli się uda to nie napisze u kogo, jeśli się nie uda, to śledźcie moje posty bo w ostatnim to w koncu wyjdzie. Bądźcie ze mną przez nast miesiąc. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
           • 1salamandra Re: Udany urok miłosny 20.11.15, 09:01
            Duplikator pisze
            "A czy zdajecie sobie sprawę, że takim postępowaniem naruszacie wolną wolę drugiej osoby? I nie ma znaczenia czy odszedł (odeszła) do innego (innej), czy też przestaliście do siebie pasować. Wchodzicie takim sposobem w egoizm, bo jak widać wasze musi być na miejscu. A jeśli wy tak podchodzicie do świata, to czy dziwicie się, że świat odpłaca wam tym samym oszukując was. Ogarnijcie się ludzie. Zawsze myślałem, że to od naszego uroku osobistego, że to nasza postawa względem drugiej osoby pokazuje jej, że jednak warto mnie wziąć pod rozwagę......."

            No nareszcie trochę rozsądku widzę i człowieczeństwa .
            • olaa27p Re: Udany urok miłosny 20.11.15, 12:20
             Wszystkie pochlebne opinie wyglądają tak samo i powielaja się na wielu forach. Osoba szczesliwa nawet nie zadalaby sobie trudu zeby ciagle chodzić po forach i chwalić tą samą osobę.
             Uroki tej Pani nie działają nic a nic, jesli w ogole takowe robi
             • lara9369 Re: Udany urok miłosny 20.11.15, 19:10
              olaa27p napisała: > Osoba szczesliwa nawet nie zadalaby sobie trudu zeby ciagle chodzić po forach i
              > chwalić tą samą osobę.
              Ciekawa myśl. A wiec uważasz, że osoba szczęsliwa to osoba niewdzięczna? Zapewne z własnego doświadczenia, bo ja osobiście, kiedy ktoś dla mnie coś zrobi - przede wszystkim, staram się okazać swoją wdzięczność.
              • kasiamaliszewska78 Re: Udany urok miłosny 22.11.15, 16:07
               Wypowiem się jako osoba szczęśliwa, bo widzę, że niektózy nie dowierzają, że takie osoby mogą się wypowiadać. Wiem jak ciężko jest znaleźć kogoś skutecznego, kto jest uczciwy, sama przez to przechodzila, wiec jak teraz mam pewnosc, znam taka osobe, to mogę się podzielić namiarem, prawda? Mi to zajmie 5 minut, a komus moze dac szczescie, ktorego mu brakuje. Sama jeszcze niedawno bylam nieszczesliwym czlowiekiem, ktoemu nie chcialo sie zyc. Mialam wszystko oprocz najwazniejszego - milosci. Dzis jestem innym czlowiekiem dzieki urokowi. Moge podac namiar na sprawdzona osobe. Moj mail kasiamaliszewska78@wp.pl
               pozdrawiam niedowiarkow ;)
  • poznajaca Re: Udany urok miłosny 09.12.15, 14:03
   Czy na prawdę wierzycie, że nie poniesiecie konsekwencji za swoje czyny, rzucając na kogoś klątwę, czy urok. Przecież to jest już czarna magia i zniewolenie drugiego człowieka, a to w świecie duchowym jest już przestępstwem, za które będziemy ponosić odpowiedzialność. Nie zabierajcie Prawa Wolnego Wyboru drugiemu człowiekowi, które dał nam Bóg, bo inaczej ponad Bogiem się stawiacie i niszczycie nie tylko siebie, ale i drugiego człowieka. Widać, że to jest bardzo egoistyczna miłość, jeśli myśli się tylko o własnych korzyściach. Gdy prawdziwie kochasz, to chcesz, by ta druga strona była szczęśliwa i by się spełniała, nawet wtedy, gdy to szczęście znajduje przy boku innej osoby. Rozumiem, że jest bardzo ciężko rozstać się z kimś, z kim było nam dobrze, ale gdy się związek psuje, to trzeba go naprawić i zrobić wszystko by się z powrotem przypodobać partnerowi. By nas szanował, by widział w nas swojego powiernika i by był przy nas najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Korzystanie z technik energetycznych, by kogoś ułożyć pod swoje potrzeby to najgorsza forma lenistwa duchowego, więc się jego wystrzegajcie. Bo skoro ktoś wrócił tylko dlatego, że został omamiony czarną magią, a nie z własnej woli, to prawdziwie nie jest z nami szczęśliwy, tylko jest pod wpływem sił, z których sobie nie zdaje sprawy. Jest pod wpływem właśnie takiej energetycznej tabletki gwałtu, więc ktoś kto świadomie to robi, musi pamiętać, że gwałci i zabija swoją ukochaną osobę w każdym dniu w którym działa urok. A tego czynu, już się nie wymaże z matrycy zrodzenia i po śmierci zapisze się jako kłamca i gwałciciel. Czy ktoś będzie wówczas w stanie wam pomóc i naprawić to co zrobiliście? Oby nie było za późno. Więc zamiast dawać się oszukać energetycznym naciągaczom, szukajcie przyjaciela, który po prostu was i wasz związek oczyści energetycznie i wówczas w pocie czoła naprawiajcie wszystko, by ta druga strona zechciała spojrzeć na was życzliwym okiem, a jeżeli to nie nastąpi, to przynajmniej w spokoju serca będziecie wiedzieli, że uczciwie robiliście wszystko i wówczas świat przychyli wam kawałek nieba i z pewnością znajdziecie jeszcze kogoś bardziej dopasowanego do siebie, niż poprzedni partner
   • haniel1 Re: Udany urok miłosny 09.12.15, 14:30
    I tak se można dopasowywać partnera co jakiś czas?
    Przysięga małżeńska nic nie znaczy?
    Zarypiście by było

    Według mnie jak żona czy mąż odchodzi do innej / ego to już się stawiają wyżej Boga.
    • lara9369 Re: Udany urok miłosny 09.12.15, 17:57
     haniel1 napisał: Według mnie jak żona czy mąż odchodzi do innej / ego to już się stawiają wyżej Boga.
     Bóg dał ludziom Wolną Wolę, która polega na tym, że człowiek sam ma podejmować decyzje (jak również i ponosić odpowiedzialność) co do swojego losu, a małżeństwo - to nie więzienie. Jeśli człowiek czuje, że będzie szczęśliwszy z inną/innym, wręcz powinien odejsc, co nie oznacza rezygnacji z opieki nad dziećmi etc.
     Czasami tak bywa w życiu, że ludzie się pobierają i dopiero po jakimś czasie odkrywają, że nie pasują do siebie, a miłość - pomylili z grą hormonów, pożądaniem. Raczej osoby, które zmuszają innych do czegokolwiek - stawiają siebie wyżej Boga. Bóg nie chciał, aby człowiek był niewolnikiem.
     • haniel1 Re: Udany urok miłosny 09.12.15, 20:04
      Dobry chrześcijanin ( katolik ) poprzez przykazania Boże jest zniewolony.
      Ludzie jak biorą ślub to składają przysięgę - zerwanie tej przysięgi przez zwykłego pomorka oznacza też wyższość nad Bogiem. Trzeba myśleć wcześniej głową a nie narządami.
      Małżeństwo to nie jest więzienie - więc głupotą jest się rozwodzić i najbardziej cierpią niewinni,czyli dzieci.


      • lara9369 Re: Udany urok miłosny 09.12.15, 20:36
       haniel1
       Każdy ma prawo do własnego zdania, tylko że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) Jeśli jesteś w sytuacji, kiedy nie chcesz dać wolności współmałżonkowi, Twój punkt widzenia jest taki jak przedstawiłaś. Nie ma co się zasłaniać dziećmi! W nieszczęśliwych małżeństwach, gdzie rodzice chodzą smutni, przygnębieni i co chwila wybuchają w najlepszym wypadku - sprzeczki, nic dobrego dzieciom nie świeci! Tylko szczęśliwi rodzice zapewniają dzieciom szczęśliwa przyszłość. Lepiej widzieć uśmiechniętego i zadowolonego rodzica w nowym związku partnerskim , niż ściętą twarz ojca który spędza noc z kobietą z kt łączy go tylko i wyłącznie obowiązek
       Znam i podziwiam rodziny, gdzie matka ma 2 dzieci i jest w związku z nowym partnerem, a mąż ma nową żonę i jej dziecko i bez żadnych niskowibracyjnych awantur że "mnie zostawiłes, zdradziłeś" etc. rodziny mają kontakt ze sobą, dzieci nie są pozbawione kontaktów i opieki ze strony matki ani ojca. Można?
       Przy okazji dzieci się uczą być noe - jak piszesz - "dobrymi katolikami" (bądź musułmanami, prestorianami, baptystami i bez róznicy , każde fanatyczne wyznawanie jakiejkolwiek religii czyni z Człowieka - niewolnika ) _ tylko dobrymi, normalnymi ludźmi, WOLNYMI ludźmi, kt rozumieją, że ludzie czasami się mylą i probują swoje błedy naprawiać!
       • madziajarosz Re: Udany urok miłosny 12.12.15, 13:21
        Jakis czas temu zainteresowalam sie tematem wrozek, rytuałów. Akurat bylam w potrzebie, zostawil mnie facet i byłam zrozpaczona. Przekopałam cały internet w poszukiwaniu kogoś, kto moze mi pomoc. W koncu gdzies ktos polecil mi Pania, ktore ponoc robi skuteczne rytuały. Skonsulktowalam sie z kilkoma rytualistkami zanim podjęłam decyzję, ale wiele z nich była po prostu strasznie droga, a mnie w tamtej chwili nie było stać na taki wydatek. Ta pani bierze za rytual 500zl, co mysle jest cena ok jak za odzyskanie milosci swojego zycia. Ostatnio rozmawialam z kolezanka, ktora strasznie cierpi juz 4 miesiace po tym jak facet zostawil ja dla innej i tak sobie pomyslalam, ze pewnie jest masa ludzi, ktorzy tak samo cierpia i stad tez moj post. Mozecie nie wierzyc, ale facet do mnie wrocil, teraz planujemy juz wspolne zycie, slub w sierpniu przyszlego roku. W koncu moge powiedziec, ze jestem szczesliwa i zaluje, ze tak dlugo sie wahalam, żeby skorzystac z uroku i tak wiele czasu stracilam na tęsknote i ból. Jak ktoś chce to mam namiar na sprawdzoną rytualistkę. Dostalam od niej kontakt kiedys od jakiejs dziewczyny, ktorej tez robila urok, zreszta nawet nie tylko jej z tego co pamietam, ale tez kilku jej kolezankom. Podaje moj adres mailowy, jakby ktos byl zainteresowany magda.jaroszz@o2.pl
        Nie bede tutaj podawac danych tej Pani, bo nie pytalam jej, czy byloby to dla niej ok.
   • magicznytarotthota Re: Udany urok miłosny 30.08.20, 09:57
    Magia nie ma kolorów. Bóg, o którym wspominasz jak mniemam w kontekście religii KK , oraz tzw wolnego wyboru, ciekawe,zwłaszcza ,ze całokształt religii to masa rytuałów i pieczęci na nowo narodzonych, gdzie tu wolnla wola..? Zwłaszcza,ze decyzje zapadają niejako odgórnie, a indoktrynacja obejmuje lata,gdy umysl nieświadomy i chlonny..
    Wlasciwa praca z energią otwiera możliwości.
    Ale to wymaga szerszego spojrzenia na całokształt .
    Poza tym dziwna ta podwójna moralność, co wolno pod płaszczykiem boga..a reszta be..
    Może czas sięgnąć do źródeł ,choćby antropologii. Religioznawstwo przeanalizować. Dopiero później tu wrócić. Ja z przyjemnością podejmę dyskusję.
    • katharsis999 Re: Udany urok miłosny 25.01.16, 11:38
     Ja tez bym chciała podbić temat. Mogę informować na bieżąco. Nie wiem czy się uda jestem w trakcie u Pani Basi. Jedno jest pewne pani Basia jest cudowną osobą która wspiera mnie każdego dnia bo codziennie piszę z obawy ze może się nie udać. Od razu na początku poprosiła o zdjęcie i powiedziała ze jest w stanie mi pomóc. Stwierdziła że gdyby było inaczej to by powiedziała. Więc już na początku mnie zaskoczyła, korzystała z wielu rytów u innych wszyscy zapewniali a nie sprawdzali. Żaden poprzedni się nie udał. to moja ostatnia szansa. Spróbuje napisać po czy się udało czy nie
   • katharsis999 Re: Udany urok miłosny 14.02.16, 13:02
    Milenoc powiedz ni prosz dzis przyszedl z kwiatami a Ty na wzzydtkie fora weszlas zeby to napisac o Pani Basi ? To. Ie spedzasz z nin tych pieknych chwil chetnie porozmawialabym z Tobą telefonucznie. Chcialam powiedziec ja czekam caly czas na efekt . Mam badzieje ze sie uda. Jednak z tego co widze na tym forum . Prywatnie odzywaja sie tylko osoby ktorym sie nie udalo lub sa w trakcie. Do tej pory nikt nie chcial sie odezwac z tych osob ktorym sie udalo . A przeciez jesli mialy rytual wiedza doskonale jak sie czuje kazdy oczekujac ten miesiac. Ja tu opisze po moim miesiacu czy sie udalo czy tez nie.
   • wuza1 Re: Udany urok miłosny 29.03.16, 10:16
    poki co samael na moje maile cierpliwie ifpisuje i podchodzi do sprawy mega profesjonalnie. zamiwilam tez u Pani Basi i u Artura. efektow poki co nie ma ale Samael za samo podejscie ma u mnie mega plusa
   • nem7654 Barbara Gruszczyńska - adres 19.03.16, 11:50
    dzięki wskazówkom i wsparciu 6peja znalazłam bardzo przydatne informację, które każda osoba myśląca o skorzystaniu z uroków pani Basi obowiązkowo powinna przeczytać. Polecam zapoznanie się z całym poniższym wątkiem z maja 2015.

    forum.gazeta.pl/forum/w,468,148499129,148499129,Urok_milosny_skuteczny.html?p=157676501
    disneyowa 20.05.15, 12:24
    czy Ty czytać ze zrozumieniem nie potrafisz? ;)
    Pisałam 19.05.15, 22:36
    Podaje oficjalne informacje jakie udało mi się wyciągnąć od osoby, która pracuje w szpitalu w Bielsku Podlaskim i mieszka tak się składa, że w Orli gdzie przyjmuje rzekoma Barbara Gruszcz lepiej znana jako Pani Basia. Otóż moi mili, pod adresem, który ta pani podaje do przelewu i "rzekomo" spotkało się z nią kilka osób na miejscu, mieszka co prawda Basia ale nie Gruszcz, a Barbara Taranta, która przyjeżdża do Orli od czasu do czasu, bo pracuje jako pielęgniarka we Włoszech. I nie ma w Orli innej szeptuchy/wróżki/rytualistki od Pani Wiery, która pomaga na zdrowie i można o niej poczytać na forum poranny.pl Także przykro mi jeśli rozwaliłam Wasze cudowne zamki z piasku, które wybudowaliście swojej Pani Basi, ale coraz bardziej ta sprawa zaczyna śmierdzieć....

    forum.gazeta.pl/forum/w,468,148499129,148499129,Urok_milosny_skuteczny.html?p=157684099
    disneyowa 20.05.15, 23:15
    Kochana marcelina889 to ciekawe gdzie w końcu się z Basią umawiacie, bo napewno nie pod adresem jaki podaje? Każdemu podaje inny adres, a może pomieszkuje u każdego w Orli? Wybacz ale Twoje wypowiedzi coraz bardziej zaczynają mnie bawić. Sprawdziłam u znajomej, która pochodzi z Orli i nie słyszała o zadej szeptunce poza pania Wierą. A skoro nikt o niej nie słyszał to taka z niej szeptunka jak ze mnie piosenkarka :D

      • nem7654 Re: Barbara Gruszczyńska - adres 19.03.16, 13:31
       lambada1234 napisał(a):

       > 6Peja pytanie do Ciebie Pani Basia jak rozumiem nie jest żadna oszustka?jestem
       > w trakcie uroku u niej i już po przeczytaniu tego forum zglupialam.

       Przypuszczalnie pani Basia nie istnieje. Prawdopodobnie jest to grupa małolatów, którzy znaleźli niezły sposób dorobienia do kieszonkowego. Mechanizm banalnie prosty. Kilka stałych nicków w tym na 100% 6peja, drenau4 aby być bardziej wiarygodnymi tworzą od kilku lat swoją legendę aktywnie pisząc na forach, oskarżając innych rytualistów o oszustwa i wypłakując się jak bezczelnie zostali oszukani przez innych. Ostatecznym wybawieniem okazuje się pani Basia o czym donoszą również dziesiątki równie rozentuzjazmowanych klientów, którzy poczuli nagłą chęć podzielenia się swoją radością na różnych forach. Każda niezadowolona osoba zostanie zwyzywana i zaszantażowana prokuraturą oraz ujawnieniem jej danych i umieszczeniu ich na stronach o oszustach. Nie, nie przez panią Basię. Pani Basia ma swoich pomocników "dziesiątki rozentuzjazmowanych klientów".
       Dobrze się bawicie żerując na nieszczęściu innych? Śmieszy was naiwność z jaką zdesperowani ludzi wpadają w wasze sidła i z jaką łatwością ujawniają swoje problemy i dane.
       Swoją drogą to musi być bardzo dochodowy interes i nie dziwię się, że tyle osób próbuje w ten sposób załatać dziurę w budżecie.
   • wrozbiarstwo80 Re: Barbara Gruszczyńska - adres 20.03.16, 14:50
    je też ponad pół roku temu skorzystam u tej Pani Basi, miałam dwa rytuały i żaden nie zadziałał, Szkoda mi tych co się nabrali tak jak ja :( nie będę tutaj pisać szczegółów, bo uznaje to za swoją osobistą porażkę , że dałam się tak oszukać i ze mnie zawiodła moja intuicja :( dodatkowo zgodzę się z wcześniejszym komentarzem, że ta Pani w Ori nie mieszka i proszę ludzi nie wprowadzać w błąd Pani Basiu, bo karma do Pani wróci na pewno :) a jeszcze proszę nie straszyć policją, bo w tym przypadku jestem 100% pewna swojej wypowiedzi.