IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 21.10.09, 00:00
czy sa jakieśbulimiczki z rzeszowa?
Obserwuj wątek
    • Gość: ds16 Re: bulimia IP: 79.97.225.* 21.10.09, 00:26
      jest nas wiele, pokażmy się, w kupie siła! Bulimia rulezzz!
      • Gość: paulinana Re: bulimia IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 21.10.09, 10:28
        nie wiem czy jest sie czym szczycic.. ja pytam powaznie .. bo jestem bulimiczka z checia pogadalabym z inna bulimiczka moze z czasem nawet sie spotkala
        • Gość: gabela Re: bulimia IP: 195.68.192.* 21.10.09, 10:52
          jest nas więcej niż myslisz, tyle ze nie mamy sie czym chwalic...
          jestem na etapie leczenia, napisz jak chcesz pogadac gabela87@o2.pl
          • Gość: paulinana Re: bulimia IP: *.146.72.30.nat.umts.dynamic.eranet.pl 07.11.09, 21:51
            szkoda ze taki mały odzew na moja prosbe.. naprawde nie ma zadnej bulimiczki ktora chcialaby pogadac i sie spotkac?
    • Gość: roztropny Re: bulimia IP: 94.42.116.* 07.11.09, 23:17
      Kto by gadał z psycholami ? bulimia i anoreksja to najzwyklejsze choroby
      psychiczne... nie interesują mnie osoby , które z próżności naogladały sie
      kolorowych gazet i na gwałt sie odchudzają by wyglądać jak Pani z okładki.
      • Gość: paulinana Re: bulimia IP: *.146.126.113.nat.umts.dynamic.eranet.pl 08.11.09, 09:21
        skoro Cie nie interesuja to po co zabierasz glos w tej sprawie? pewnie masz 15 lat :/ A Ameryki nie odkryles ze jest to choroba o podlozu psychicznym.. ale psycholem bym siebie nie nazwala..
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka