Gość: paulinana IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 21.10.09, 00:00 czy sa jakieśbulimiczki z rzeszowa? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ds16 Re: bulimia IP: 79.97.225.* 21.10.09, 00:26 jest nas wiele, pokażmy się, w kupie siła! Bulimia rulezzz! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paulinana Re: bulimia IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 21.10.09, 10:28 nie wiem czy jest sie czym szczycic.. ja pytam powaznie .. bo jestem bulimiczka z checia pogadalabym z inna bulimiczka moze z czasem nawet sie spotkala Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gabela Re: bulimia IP: 195.68.192.* 21.10.09, 10:52 jest nas więcej niż myslisz, tyle ze nie mamy sie czym chwalic... jestem na etapie leczenia, napisz jak chcesz pogadac gabela87@o2.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paulinana Re: bulimia IP: *.146.72.30.nat.umts.dynamic.eranet.pl 07.11.09, 21:51 szkoda ze taki mały odzew na moja prosbe.. naprawde nie ma zadnej bulimiczki ktora chcialaby pogadac i sie spotkac? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roztropny Re: bulimia IP: 94.42.116.* 07.11.09, 23:17 Kto by gadał z psycholami ? bulimia i anoreksja to najzwyklejsze choroby psychiczne... nie interesują mnie osoby , które z próżności naogladały sie kolorowych gazet i na gwałt sie odchudzają by wyglądać jak Pani z okładki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paulinana Re: bulimia IP: *.146.126.113.nat.umts.dynamic.eranet.pl 08.11.09, 09:21 skoro Cie nie interesuja to po co zabierasz glos w tej sprawie? pewnie masz 15 lat :/ A Ameryki nie odkryles ze jest to choroba o podlozu psychicznym.. ale psycholem bym siebie nie nazwala.. Odpowiedz Link Zgłoś