endek83
24.01.13, 20:40
W Rzeszowie przydałoby się bardzo dobre lodowisko, takie z prawdziwego zdarzenia. Podkarpacie może stać się silnym ośrodkiem hokejowym, łyżwiarstwa figurowego, łyżwiarstwa szybkiego. W futbolu idzie nam słabo. Znacznie lepiej w innych dyscyplinach, siatkówce, koszykówce i oczywiście w żużlu. Warto porozmawiać z Podkulskim na temat zbudowania lodowiska i późniejszej budowy mocnej drużyny hokeja na lodzie, która będzie wizytówką miasta. A przy klubie Resovia z powodzeniem mogłaby wtedy powstać sekcja hokejowa. W Sanoku całkiem fajnie im to wychodzi.
Podobno też Stal Rzeszów chce reaktywować sekcje hokeja, może warto o tym napisać, nagłośnić temat.