wislocki12
07.10.16, 23:40
"Lech Wałęsa Honorowym Obywatelem Rzeszowa? Jest wniosek.
Wnioskuje o to podkarpacki Komitet Obrony Demokracji. Wczoraj pismo w tej sprawie trafiło do przewodniczącego Rady Miasta Rzeszowa."
Jestem zdecydowanie za. Pamiętam jego wystąpienia w Rzeszowie w 1980 i 1981 r. :-)Kaczyńskich, Dudy i Szydło nie widziałem. :-(
Cały tekst:
rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/1,34975,20800729,lech-walesa-honorowym-obywatelem-rzeszowa-jest-wniosek.html#ixzz4MRCe7Ft6