Dodaj do ulubionych

Jestem za!

07.10.16, 23:40
"Lech Wałęsa Honorowym Obywatelem Rzeszowa? Jest wniosek.
Wnioskuje o to podkarpacki Komitet Obrony Demokracji. Wczoraj pismo w tej sprawie trafiło do przewodniczącego Rady Miasta Rzeszowa."
Jestem zdecydowanie za. Pamiętam jego wystąpienia w Rzeszowie w 1980 i 1981 r. :-)Kaczyńskich, Dudy i Szydło nie widziałem. :-(


Cały tekst:
rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/1,34975,20800729,lech-walesa-honorowym-obywatelem-rzeszowa-jest-wniosek.html#ixzz4MRCe7Ft6
Obserwuj wątek
    • wislocki12 Kompromis 08.10.16, 21:34
      No dobrze, niech będzie Kaczyński... ;-)
      • wislocki12 Kompromis 2 09.10.16, 23:18
        Ale tylko na miejsce Edwarda Śmigłego-Rydza, zresztą! ;-))
    • wislocki12 A może... 10.10.16, 00:11
      A może Wajda?
    • franek Re: Jestem za! 12.10.16, 21:03
      Ale masz dylematy.Ja wolę wzdychać do Beaty Gubernat.
      • wislocki12 Wszyscy dojrzewamy... 12.10.16, 22:09
        A już myślałem że dojrzałeś... Jak twój ideał, zresztą! ;-))
        • franek Re: Wszyscy dojrzewamy... 12.10.16, 22:12
          > Jak twój ideał, zresztą! ;-))
          Cytuj

          Czytasz w moich myślach.;-)
        • franek Re: Wszyscy dojrzewamy... 12.10.16, 22:27
          Nie mogę oczu oderwać od tego ósmego cudu świata,palpitacji serca dostaję,gdy ją widzę i słyszę.;-))
          • wislocki12 Palpitacje i... IQ 12.10.16, 23:17
            Może i masz rację... Gdyby jeszcze inteligencja była w stanie osiągnąć poziom palpitacji... ;-))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka