Dodaj do ulubionych

Na sesji rady miasta: stołki podzielili, beciko...

IP: *.rzeszow.mm.pl 28.02.06, 20:13
Nie będę komentował, bo nie wolno przeklinać na forum.
Obserwuj wątek
    • Gość: paradius Re: Na sesji rady miasta: stołki podzielili, beci IP: 62.93.41.* 28.02.06, 20:16
      :(( tylko tyle ode mnie. Nie chcę się denerwować.
    • Gość: rze Na sesji rady miasta: stołki podzielili, beciko... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 20:22
      mam zaledwie 19 lat a czytajac wypowiedzi panów z PiSu i widzac wszystkie ich
      czyny - moge stwierdzic ze ja bym lepiej postąpił niz oni.
      uwazajcie PiS i LPR wasz czas sie konczy !! ! ! ! ! !
      • Gość: jkl Re: Na sesji rady miasta: stołki podzielili, beci IP: *.osk.enformatic.pl 28.02.06, 23:20
        Jestes w błedzie. Ten czas sie nie konczy ale zaczyna na szczescie.
        • Gość: gc Re: Na sesji rady miasta: stołki podzielili, beci IP: *.osk.enformatic.pl 01.03.06, 00:07
          poje..ło cie to twój czas dobiega końca
      • Gość: jkl Re: Na sesji rady miasta: stołki podzielili, beci IP: *.osk.enformatic.pl 28.02.06, 23:22
        poza tym jestes jeszcze za mlodziutki i niewiele rozumiesz. Nie winie Cie za to w Twoim wieku tez mialem takie blade pojecie o wiekszosci tego typu sprawach ;)
        • Gość: z Re: Na sesji rady miasta: stołki podzielili, beci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.06, 20:39
          chłopie mam swoj rozum i widze co oni robia . byłem w innych miastach tam robi
          sie wszystko pod inwestorów , a u nas... / dla nie ktorych osob wazniejsze sa
          potyczki miedzy partyjne niz dobro miasta .
          jak o tym nie wiesz to jestes na poziomie 10 latka .
    • Gość: qwerty Re: Na sesji rady miasta: stołki podzielili, beci IP: 212.203.137.* 28.02.06, 20:32
      najpierw wysylacie tam inwestorów a teraz robicie im problemy. gdzie tu logika!
      z komunikacja przy inwestycji conresu nie bylo mimo, iz jest to jedno z bardziej
      ruchliwych miejsc w rzeszowie a sa na drodze wylotowej gdzie sa same pola.i jak
      wkoncu sie ktos znalazl zeby tam zainwestowac mimo ze to nie jest ani centrum
      ani ul. rejtana to radni roboia problemy.RADNI BLOKUJA ROZWOJ MIASTA.
      • Gość: ggg Re: Na sesji rady miasta: stołki podzielili, beci IP: 212.203.137.* 01.03.06, 08:47
        chyba malo kto wie ale ludzie ze staromiesci chca tej inwestyci i sie ciesza ze
        moze cos i unich sie zacznie, bedzie to dobry poczatek rozwoju tej inwestycji
        TYLKO PEWNE OSOBY W RADZIE NAJPIERW MOWIA ZEBY TAM ISC A TERAZ UTRUDNIAJA I SIE
        RODZI PYTANIE DLACZEGO, CZY TO NIE JEST JAWNE OSZUSTWO I BICIE PIANY? A JAK
        PRZYCXHODZI KONKRETNY INWESTOR TO GO ODPYCHAJA A PRZECIESZ TEN TEREN NA
        STAROMIESCIU JEST TRUDNY. gDYZ DOGADANIE SIE Z 3 OSOBAMI JEST PESTKA Z
        PORUWNANIEM GDY MAMY ICH 60 OSOB
    • Gość: Rzeszowiak Re: Na sesji rady miasta: stołki podzielili, beci IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.06, 20:37
      Pan Piekło już jest w LPR?. Z tego co pamiętam po wyborach samorządowych zmienił PO na PSL. ech ....
      • Gość: Janek R Sesja rady miasta,...... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.06, 09:24
        Jeśli sie czyta czym rada miasta sie zajmowała, to budzi złosc i niepokój. Czy
        rada nie czyta głosów ludzi oburzonych na to co sie dzieje. W innych miastach
        Bydgoszcz, Wrocław rady miast robia wszystko aby przyciągnąć inwestorów, w
        Rzeszowie jest odwrotnie. Rada miasta powinna opracować plan szybkich działań w
        celu przyciagnięcia inwestorów. Infrastruktura drogowa- dokończenie obwodnicy
        północnej i most przez Wisłok w okolicach giełdy towarowej. Opracowanie planów
        zagospodarowania przestrzennego osiedli Staromiescie, Miłocin, Przybyszówka.
        Uruchomienie połączen z Zamoscia, Krosna, Stalowej Woli i Mielca na lotnisko w
        Jasionce tak aby np. mikrobusy dowiozły pasażerów na loty do Warszawy i Londynu.
        • Gość: chłe, chłe Re: R Sesja rady miasta,...... IP: 80.48.254.* 01.03.06, 10:20
          To nie stolica Podkarpacia, a chyba Podogonia.
    • Gość: bulba Brawo! Wreszcie odebrano władzę SLD i PO! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.06, 21:34
      Lepiej późno, niż wcale.
      • Gość: klient Re: Brawo! Wreszcie odebrano władzę SLD i PO! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.06, 21:41
        nie lubie wyborow ale jednak na jesieni pojde zeby .... nie byc obojetnym no bo
        co innego zostaje poza spakowaniem manatek ?? jak casta pojdzie w slady
        cushmana czy innych galerii i zaplaci radzie to piorrrunem dostanie pozwolenie -
    • Gość: john Re: Na sesji rady miasta: stołki podzielili, beci IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.06, 21:45
      Stara spiewka.. pan Kultys zawsze potrafi wydobyc z siebie glos samca stawiajac
      sprawe jasno i klarownie: "Tylko komisja moze sie tym zajac", na co niewiasta
      przeslicznym glosem obdarzona panna na wydaniu Elżbietka odpowiada: "Estakady
      me widze ogromne, bez nich wara od mojego Rzeszowa" i takim to krotkim
      przedstawieniem konczy sie tragikomedia pod tytulem "Spadaj inwestor" w
      rezyserii Pisleperu..
      W rolach glownych: Kultys - samiec bez... oraz Elżbietka - szukajaca samca bez
      skutku...
      Bilety w cenie 5ojro przeznaczone na podwyzki dla radnych...
      • Gość: zdrówka becikowe juz jest od ferenca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 21:59
        a'propos becikowego !!! ferenc przenaczył 1500 dla rodzin których dochód nie
        przekracza 505 czy coś koło tego (no i oczywiście sie dziecko urodziło). teraz
        podniesli do 550 (pomysl LPR) wielka innowacja. bez podniety państwo z LPR.
        a co do pozostałych info to CHWWD radni. przyjdzie kryska ........
    • Gość: jkl Re: Na sesji rady miasta: stołki podzielili, beci IP: *.osk.enformatic.pl 28.02.06, 23:19
      ale bezstronna i obiektywna ta gazeta, a ten artykul to poprostu wzor dla wszystkich dziennikarzy. Na szczescie tylko kompletny idiota moglby sie sugerowac takimi informacjami. Ale coz ten pan jest znany z takiego znakomitego dziennikarstwa i wiadomo na czyim jest garnuszku. Moze trzeba bylo jednak pozostac dalej przy pisaniu przewodników po knajpach ;)))
    • Gość: Rzeszowiaczek Re: Na sesji rady miasta: stołki podzielili, beci IP: *.rzeszow.mm.pl 01.03.06, 01:22
      Jak pamiętam nigdy w Rzeszowskiej Radzie Miasta SLD nie miał większości. W
      pierwszej kadencji posiadał tylko 3 Radnych. .Klub zachowywał się zawsze z
      godnością -brawo chłopcy nie bierzcie udziału w walce o stołki. Wszyscy wyborcy
      lewicy (około 30% )winni wiedzieć ,że to ta Rada reprezentuje wyłączanie
      interesy prawicy tzn. parznych na pieniądze facetów jak np. Piekło. Radomiak
      Kultys nie chce rozwoju Rzeszowa tutaj się nachapie i pojedzie do Radomia.
      Nastroje społeczne są zmienne a społeczeństwo coraz bardziej uświadamia sobie
      co znaczą rządy Kaczyńskich. Byle do wiosny i do wyborów.
      • Gość: jkl Re: Na sesji rady miasta: stołki podzielili, beci IP: *.osk.enformatic.pl 01.03.06, 12:50
        "Wszyscy wyborcy lewicy (około 30% )" - dobre :))) Ale poczucie humoru:))) Chyba sie jedno zero tam wkradło, 3% to bardziej realne.
    • Gość: WojtekA krotko mowiac poszlo nie po mysli IP: 12.166.135.* 01.03.06, 05:18
      gazety
    • Gość: miko Re: Na sesji rady miasta: stołki podzielili, beci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.06, 07:24
      A kto to ta Błażej? Wydarli ją po trzech latach z jakiegoś kąta czy co? To
      osoba bez twarzy i charakteru. Jak można było na koniec kadencji nic nie robiąc
      startować na stołek. No tak ale za stołkiem pwenie parę groszy rzucili, to się
      kobicina rzuciła. Słyszał ktoś, coś o tej kobicie?
    • Gość: pawel Re: Na sesji rady miasta: stołki podzielili, beci IP: 195.136.98.* 01.03.06, 11:34
      może jeszcze jakoś przetrwamy do jesiennych wyborów ...
      • Gość: nuniek Re: Na sesji rady miasta: stołki podzielili, beci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.06, 13:20
        A ten Szumny, to on nie głosował dotychczas z lewicą? Podobno jak brakowało SLD
        głosów to albo głosował z nimi Kopaczewski albo Szumny albo Strączek. Wszyscy z
        PiS . To lewica nie ma się co martwić zawsze mogą ich poprzeć.
    • Gość: blood Kaminski IP: *.rzeszow.mm.pl 01.03.06, 12:44
      Kaminski sie wypowiedział... biedactwo. poza tym szybko zapomniał jak jeszcze
      niedawno demolował stadiony, walczył z policja na meczach i tłukł po osiedlach
      tych co kibicuja innym.
      • Gość: jkl Re: Kaminski IP: *.osk.enformatic.pl 01.03.06, 18:48
        Ot cale SLD. Cala banda jednego pokroju i na czele prezydent z tej samej gliny.
    • Gość: gosc ja Re: Na sesji rady miasta: stołki podzielili, beci IP: *.rzeszow.mm.pl 01.03.06, 14:28
      nie moge już słuchać jak dziela stolki nasi rzeszowscy radni prawicy mam
      nadzieje ze sie skonczy to na jesieni i rzeszowiacy "docenia" wiekszośc z nich
      ii ich nie wybiora:) najbardziej podoba mi sie pan Pieklo ktory chyab tylko nie
      wystepowal jeszcze w samoobronie ...???
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka