Gość: ja
IP: *.res.pl
04.06.06, 23:37
dostałem wczoraj list. z wyglądu nic takiego - ot zwykła kartka formatu a4,
złożona na trzy, zamknięta w kopercie. pech jednak chciał że autor zapomniał
się podpisać. tak więc proszę osobę, która wysłała mi ten list o
przedstawienie się - chciałbym wiedzieć kto chce się mnie pozbyć a moimi
wnętrznościami nakarmić wałęsające się po okolicy bezpańskie psy i koty.