Gość: hellmut
IP: 217.153.102.*
24.07.03, 20:23
Podkulski ma kasę - zarobił ją a większość biznesmenów w
Rzeszowie poza drobną kwotą na ksiązeczce ma co najwyżej używaną
Mazdę 626 i długi płaszcz. To chyba dobrze że ktoś (może bez
wrażliwości kolorystycznej) chce budować coś w tym mieśćie.
Pamiętacie jak wyglądała Europa dawniej? Nikogo nie było stać na
to aby sie za to zabrać , Zakłady graficzne to był wrak jakich
mało - dziura pełna brudu .Polmozbyt na Rejtana po
przeobrażeniach ? właściwie go nie było ... I wy biedaki i
nieudacznicy śmiecie tak opisywać człowieka z rozmachem? Robicie
kupę w swoim gnieździe takim podejściem .Kto coś zrobił takiego
dla Rzeszowa jak Pan Podkulski? Prezydent ? Rada Miasta -
pierdząca w stołki banda karierowiczów i pseudopolityków ? Może
zaproponujecie czyn społeczny w celu posprzątania placu na
Słowackiego...Znowu typowo po polsku spitolicie czyjeś chęci i
zapał.Sami nie potraficie Panowie architekci a jeśli ktoś coś
zacznie robić to wam malo protezy z paszczęk nie wypadną od
krakania.Ależ to polskie i małe.