Gość: ZIAJA IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 07.09.03, 12:03 NO TO TERAZ RANKING NAUCZYCIELI W 6LO!!!!!!!!! :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: nauczycielka Re: 6LO-NAUCZYCIELE IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 07.09.03, 13:49 w 6 strasznie bija Odpowiedz Link Zgłoś