IP: *.rzeszow.mm.pl 24.10.03, 16:56
Chciałam tylko sprostować, że galeria w gimnazjum nr 10 nie
nazywa się "Pop Molen" tylko "PoD MoleM" :)) 10 Gim THE
BEST!!!! (ja jush je niestety skończyłam, heh)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka