Gość: :-) IP: *.rzeszow.mm.pl 24.10.03, 16:56 Chciałam tylko sprostować, że galeria w gimnazjum nr 10 nie nazywa się "Pop Molen" tylko "PoD MoleM" :)) 10 Gim THE BEST!!!! (ja jush je niestety skończyłam, heh) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj