margo521 12.12.05, 20:21 Podejmę pracę w biurze podróży,posiadam doświadczenie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
joven25 Re: Szukam w Biurze Podróży 22.12.05, 13:29 Witam, jesli nadal szukasz pracy a jesteś z Warszawy wyslij cv na joven 25@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś