Dodaj do ulubionych

W Charkowie

22.04.22, 23:23
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28366618,wojna-w-ukrainie-wywiad-zatrzymal-kolaborantke-kobieta-przekazywala.html#do_w=57&do_v=428&do_st=RS&do_sid=750&do_a=750&s=BoxOpLink
nie tylko biedna 29 letnia dziewczyna donosi, tylko mnostwo ludzi. Którzy posmakowali smak życia pod banderowskim scierwem. Od poczatu wojny donosili pozycje ich wojsk.

A forumowicze pisza ze to nie kobieta , to ruska. Feminisci talmudyści. Kobieta dla nich jest tylko wolna jak jest kurwą.

Obserwuj wątek
  • dotera Re: W Charkowie 22.04.22, 23:30
   Roznica miedzy kulturą słowian a kulturą zachodniej degeneracji jest w roznicy miedzy subtelnością a wyrafinowaniem. Kobiety w kulcie talmudu chcą być wyrafinowane, a na końcy tej drogi jest zepsucie. Kobiety z donbasu chcą być subtelne.Dlatego na tamtych ziemiach są od wieków najładniejsze kobiety . Wielu którzy byli w Donbasie to głosiło. Niedleko zresztą bylo słynne 19 wieczne czerczeńskie piękności. Najładniejsze kobiety w 19 wieku.

   Nie dziwię się im ze chcą separatyzmu.
  • dotera Re: W Charkowie 22.04.22, 23:41
   Projekt którym jest mamiona Polska jest skazany na przegraną. Usa nie wygrają tej wojny, Ukraina nie wygra tej wojny. Jest tylko zbrojona zeby się wykrwawić do końca. Cala logika ekonomiczna gra przeciwko temu.
   • dotera Re: W Charkowie 23.04.22, 07:46
    Wojna na którą dostarczasz tylko broń zeby trwała jest obrzydliwa. Jak każda wojna USA z której wychodzą przegrani i strona którą wspierali traci władzę. BO to jest wbrew naturze i ekonomii. CO z tego ze będziesz prowadził długotrwały konflikt jeśli na koncu zostanie tylko spalone pole. Kto tam będzie wracał? Kto tam chocby ludzi będzie leczył jeśli pensje doktora w Unii dają normalne życie, i wrócą zeby pracować za wiadro jabłek? przez 8 lat po majdanie nie naprawiono nic w korupcji, gospodarce. Teraz na to nakładamy wojnę. Co ma zostać z tego kraju? W imię zresztą jakiego celu? Odcięcie od rosyjskich surowców z pewnością pozwoli Ukrainie rozkwitnąć. Jak ich rosjanie odetną od morza z pewnością będą rozwitać. Wejdą do unii która się będzie kurczyć a nikt nie będzie u nich inwestował bo strefa zagrożona konfliktem.

    Ta wojna nie ma uzasadnienia ekonomicznego i dlatego twierdze ze przegrają, nawet jeśli będą militarnie stawiać opór w wiekszym stopniu niż ktokolwiek się spodziewał. Bo będzie tylko jeszcze bardziej zniszczony kraj.
    • dotera Re: W Charkowie 23.04.22, 08:07
     Gdyby USA zainwestowało 1 procent tego na Ukrainie co zainwestowali w CHinach dzisiaj nie byłoby żadnej wojny. Ale Chiny to podobni ich wróg którego wzmocnili, a Słowianie są od tego zeby im sprzedawać drogą broń zeby się zabijali, i najdroższy gaz.

     Ta wojna jest tylko dlatego bo chiny w tym samym roku w którym był majdan, ogłosili budowę nowego jedwabnego szlaku.

     Kurwa. Karmią chiny, a jednocześnie muszą zrobić wszystko zeby zablokować drogę miedzy Chinami i ich kolejnymi rzekomymi sojusznikami : Niemcami, Francją, bo staną się bankrutami.
  • dotera Re: W Charkowie 23.04.22, 07:36
   Pamiętam kilka scen z okresu Majdanu na którym nielegalnie obalono prezydenta, którego mogli demokratycznie obalić za pół roku.

   W Charkowie był gigantyczny antymajdan. Cały plac ludzi. Przyjechali tam z zachodu Ukrainy jacyś ludzie wyglądający na meneli zeby "chronić" urzędy. Protestujący wyciągneli ich na plac, kazali klękać i przepraszać. Nie bili ich , może trochę poszturchali ale zaraz się zorganizowali zeby ich nie ruszać.

   Była też Odessa. Ludzie z antmajdanu protestowali w domu związków zawodowych. Tu już banderowskie rezuny pokazały swój repertuar bez kompleksów. Podpalili tych ludzi i strzelali do ludzi stojących w płonących oknach.

   Jeśli ludzie w Donbsie i CHarkowie umilkli to głównie przestraszeni wojną i nacjonalistami.

   Czy ona jest zdrajcą? A kim byli majdanowcy którzy specjalnie naruszyli procedury demokracji i sprowadzili wojnę na tereny wschodu tylko po to zeby nigdy wschód już nie miał wpływu na wybory. Oni nie walczyli o donbas, oni walczyli zeby donbas nigdy nie wrócił do Ukkrainy, bo tylko po odcięciu tych terenów mogą wygrywać wybory. Przypomnę ze już mieli pomarańczową rewolucję. po 4 latach wybrali znów człowieka ze wschodu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka