Dodaj do ulubionych

AMerykański oficer

03.09.23, 05:35
DOuglas Macgregor powiedział, ze oszukiwali Ukraińców co do przebiegu wojny. Mowili im , że Rosja to ruina, a oni mają pełne wsparcie logistyczne USA. Wszyscy bowiem wiedzieli ze dojdzie do wojny i specjalnie zbroili Ukrainę na tą okoliczność, choć mogło nie dojść i to bez straty Donbasu. Wystarczyło realizować porozumienia mińskie które Ukraina podpisała. Poroszenko wprost powiedział, ze podpisał je tylko po to, żeby w tym czasie się zbroić. A tak naprawdę DOnbas do niczego nie był im potrzebny był tylko zagrożeniem. Tam był elektorat rosyjski który nigdy nie dał by wiecznej władzy banderowcom. Oni bez zamachu stanu by jej po prostu nie mieli. Wróciłby Janukowicz. Demokratycznie nie mogli utrzymać władzy.

Ilość trupów Ukraińskich żołnierzy jest gigantyczna. Oni po prostu realizują plan Putina demilitaryzacji Ukrainy. WYślą żołnierzy na Rosjan, którzy ich wybiją do ostatniego żołnierza.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: AMerykański oficer 03.09.23, 05:44
   Jest tragifarsą jak Polacy myślą ze biali protestanci od Trumpa są za tą polityką. Oni hejtują Ukraińców I Polaków jako uzytecznych idiotów. Wypowiedzi oficera byłego z tej grupy nie zaskakują.

   Za tą polityką są demokraci czyli obecna władza i neokonserwatyści u republkanów czyli w większości byli demokraci. . To wojna globalistów którzy kiedyś byli trockistami, a Trocki urodził się niedaleko miejsca gdzie urodził się Zeleński. Raz ze wschodu permanentna rewolucja, raz z zachodu. Inne sztandary, cele dokładnie te same.
   • dotera Re: AMerykański oficer 03.09.23, 05:52
    Trump bardziej chciał przeciągnąć ROsję na stronę USA, ale przeciwko Chinom. Demokraci odwrotnie. TYlko, ze Rosja i CHiny nie chcą się rozerwać bo wiedzą ze przegraja. To są walki różnych gałęzi gospodarki. Jednym pasuje wywiezienie przemysłu do chin. Innym nie bardzo. Wszystkim pasuje rozbicie sojuszu ROsja CHiny.
    • dotera Re: AMerykański oficer 03.09.23, 05:57
     Neokonserwatyści myśleli ze Chińczycy to idioci od taniej siły roboczej. Tylko pomogli nakarmić potęgę rosnącą Chin . Jednocześnie myśleli, ze Rosjanie to idioci, których rozłoży się planowo ruchami dysydenckimi i podporzadkuje jak europe wschodnią.A tu ZONK. To USA jest w gigantycznym zagrożeniu swojego zadłużenia, którego nie będzie mogła spłacić jeśli nie podbije całego świata .
     • dotera Re: AMerykański oficer 03.09.23, 06:07
      Oni wszystkich uważają za idiotów, a siebie za wyższą rasę. A tylko nastawienie na morze i agresywność dała im gigantyczny rozwój kapitalistycznej gospodarki. Indie Chiny miały też niegdyś rozwinięte gospodarki ale nie miały tej psychopatycznej skłonności kolonialnej.
      • dotera Re: AMerykański oficer 03.09.23, 06:20
       Kiedyś mogli uważać za idiotów bo militarnie ze względu na położenie nikt im zagrozić nie był w stanie. Nawet jak plan się nie uda to kto im co zrobi? Namieszają i inni mają problem. ANglia, USA jest bezpieczna. Tylko teraz gorzej jak w grę wchodzi też zadłużenie, a militarnie to bombki dziś są już miedzykontynentalne. Nawet nie chodzi o to ze beda je spłacać, ale nie będą już mieli za co budować swoich sojuszy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka