13.12.08, 17:20
trzeba uważać na bertrandę.
może gwałcić.
nawet towarzystwo z jej autorskiego forum wytyka tej pannicy, że ona
tylko o seksie.
no bo jej brakuje tegoż.
a nie ma.
więc sfrustrowana i szczerzy te swoje kły na forach.
gorzej, bo ona już w W-wie urzęduje.
się boi o moich kolegów.
Obserwuj wątek
    • zegnaj_krzynko Re: achtung 13.12.08, 17:30
      na depresji o seksie jak o psychice : naukowo. zryc glowe lekami u psychiatry,
      przeciac flaka u ginekologa. to ja wole poczytac lowena.
      • aidka Re: achtung 13.12.08, 17:48
        tak to jest jak się traci całą kobiecość szwędając się po jakichś
        feminzmach. tzn. ona chyba najpierw straciła, a potem zaczęla się
        szwędać.
    • zegnaj_krzynko bercia wyszla na lowy 14.12.08, 10:22
      z sygnaturki :

      "A z pocałunkiem, póki co, zaczekamy - powiedział piękny książę schodząc ze
      Śpiącej Królewny"
      • aidka Re: bercia wyszla na lowy 14.12.08, 10:26
        lepiej nie wychodź dziś z domu.
        albo jak już musisz, to zabierz kij bejsbolowy.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka