Dodaj do ulubionych

Protest służby celnej

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.06, 19:18
i przy proteście niech pamiętają o włączniu do tego swoich kolegów którzy
siedzą w aresztach za branie łapówek
Obserwuj wątek
    • swantevit Re: Protest służby celnej 06.02.06, 22:22
      igrali z ogniem to maja..
    • Gość: Galoty Celnikom polityka rządu również nie odpowiada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.06, 22:29
      a zwłaszcza polityka Ziobro zmierzająca nie popuszczania do przewlekłości w
      procesach sądowych. Zapewne celnicy dołączą na tym forum do sztabowców SLD i
      PO, którzy też są przeciwni polityce rządu PiS

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka