Dodaj do ulubionych

Pozdrawiam z Turcji

22.08.06, 20:19
Wlasnıe sıedze w kafejce ınternetowej w Dıdım, tureckım kurorcıe ı musze
stwıerdzıc, ze Polska jest tysıac razy ladnıejsza ı gdyby nıe te kılka
zabytkow (starych kolumnıenek) to zupelnıe nıe oplacaloby sıe tu przyjezdzac.
Pozdrawıam wszystkıch mıchnıkowcow! Ave.
Obserwuj wątek
    • beatrix13 Re: Pozdrawiam z Turcji 22.08.06, 20:21
      ja ciebie tez pozdrawiam moherowcu:)
    • Gość: Galoty Re: Pozdrawiam z Turcji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.06, 20:22
      Pozdrowienia, pozdrowienia.
      PS Tylko nie kupuj tego okropnego ręcznika :-))
    • mamoniowa303 Re: Pozdrawiam z Turcji 22.08.06, 20:32
      dzieki za pozdrowienia. Wygrzejesz sie :)
    • andreas.007 odzdrawiam ze Szczecina! 22.08.06, 20:37
      Polska jest duzo piekniejsza!
      Tam warto jechac w okreslonym celu golf, plaza, morze...

      Nieznamy naszego kraju i jego urokliwosci,
      jego zabytków i czarownych miejsc...

      Ja dałem kiedys foto morza zima, takie kry małe sie porobiły...
      pierwszy raz takie cos widziałem i mało kto wiedział co to jest!
      Jest to na forum foto Szczecin...

      • exman Re: odzdrawiam ze Szczecina! 22.08.06, 21:20
        Nigdy nie pojadę do Turcji. Szkoda czasu.
      • Gość: olo do andreasa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.06, 23:05
        Ale ty jesteś mitomanem!
    • Gość: snull Re: Pozdrawiam z Turcji IP: *.iscnet.pl 22.08.06, 21:38
      absorbowanie czytanek romusia d. i jego pogrobowców prowadzi w linii prostej do
      m. in. ograniczenia prostych funkcji mózgu jakim jest postrzeganie.

      • Gość: ??? Re: Pozdrawiam z Turcji IP: *.chello.pl 22.08.06, 22:23
        A od czego gramatyka tak Ci się ograniczyła?
        • Gość: snull Re: Pozdrawiam z Turcji IP: *.iscnet.pl 22.08.06, 22:46
          m.in. od tureckich kazań
        • Gość: Kolega Re: Pozdrawiam z Turcji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.06, 09:57
          No właśnie dobre pytanie? Pewnie sie ten debil kształcił na jakimś WUMLu :)
    • swantevit Re: Pozdrawiam z Turcji 23.08.06, 12:06
      Po cholere tam chlopie jechales, cierpiec za wiare?
      Siedz na dupie w polskim zascianku i slaw imie jezusa chrystusa w braterskim
      zwiazku z JP2.

      PS ja bylem w Turcji i tylu pamiatek po Grekach i (Rzymianach) tam
      pozostawionych nie widzialem w Grecji nawet.
      O wspanialej naturze nie wspominam nawet, bo na Pomorzu mamy zapierajaca dech
      w plucach..
      • beatrix13 zostan tam,a może dołączy reszta brunatnych z lpr 23.08.06, 12:46
        na czele z najgorszym ministrem w historii romusiem
        • konrad.jasinski Re: zostan tam,a może dołączy reszta brunatnych z 23.08.06, 12:47
          beatrix13 napisała:

          > na czele z najgorszym ministrem w historii romusiem


          Patrz Beatrix, taki mlody a na wakacjach w Turcji... ale to musi bolec co ???


          :)))
          • absztyfikant Re: zostan tam,a może dołączy reszta brunatnych z 23.08.06, 12:48
            Odezwal sie wielonickowy smierdziel:)
            • ohne.zucker Re: zostan tam,a może dołączy reszta brunatnych z 23.08.06, 12:49
              absztyfikant napisał:

              > Odezwal sie wielonickowy smierdziel:)

              odparowal dwunickowy cpun :)
              • absztyfikant Re: zostan tam,a może dołączy reszta brunatnych z 23.08.06, 12:50
                Witam kolejnego nicka. Teraz niech sie wpisze fistoffury:)
                • fistoffury Re: zostan tam,a może dołączy reszta brunatnych z 23.08.06, 12:51
                  mowisz - masz, biszkopciku :)
                  • absztyfikant Re: zostan tam,a może dołączy reszta brunatnych z 23.08.06, 12:53
                    Pieknie:)
                    • fistoffury Re: zostan tam,a może dołączy reszta brunatnych z 23.08.06, 12:54
                      absztyfikant napisał:

                      > Pieknie:)

                      Pieknie, Slicznie, Romantycznie

                      a teraz znowu odpowiec jako Beatrix...
                      miej jaja chlopaku :)
                      • fistoffury Re: zostan tam,a może dołączy reszta brunatnych z 23.08.06, 12:55
                        korekta - odpowiedz
                      • absztyfikant Re: zostan tam,a może dołączy reszta brunatnych z 23.08.06, 12:56
                        Widzisz, problem polega na tym, ze ja to ja, a ona to ona;) I tak nie
                        uwierzysz:)
                        • fistoffury Re: zostan tam,a może dołączy reszta brunatnych z 23.08.06, 12:56
                          absztyfikant napisał:

                          > Widzisz, problem polega na tym, ze ja to ja, a ona to ona;) I tak nie
                          > uwierzysz:)
                          >

                          nie uwierze.
          • beatrix13 Re: zostan tam,a może dołączy reszta brunatnych z 23.08.06, 13:05
            ale co ma boleć konradku? że szczeniakowi wakacje tatulo fundnął?
            ciebie cały czas coś boli,
            pewnie antenka z moherka w pustą główke sie wbija
            • ohne.zucker Re: zostan tam,a może dołączy reszta brunatnych z 23.08.06, 13:11
              beatrix13 napisała:

              > ale co ma boleć konradku? że szczeniakowi wakacje tatulo fundnął?
              > ciebie cały czas coś boli,
              > pewnie antenka z moherka w pustą główke sie wbija

              a moze sam zarobil na te wycieczke ???
              juz ci wiele razy pisalem: nie mierz innych swoja miara.
              • beatrix13 Re: zostan tam,a może dołączy reszta brunatnych z 23.08.06, 13:15
                to źle wybrał sposób wydatkowania,
                nudzi sie tam biedak bez współbraci
    • kamra Re: Pozdrawiam z Turcji 24.08.06, 00:20
      byłam w Turcji i ciekawie spędziłam czas, nie jest tak tragicznie jak piszą tu
      niektórzy, ale z acholerę nie wiem jakim cudem można tam w golfa zagrać whehehe
      zielone pola golfowe whehee
      • Gość: labatt nasz' stary - maly' Dariusz..... IP: *.hsd1.fl.comcast.net 24.08.06, 00:39
        ...:)
        • Gość: szeryf Re: nasz' stary - maly' Dariusz..... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.08.06, 08:22
          Pozdrowienia dla Ciebie przyszły WSZYPOLAKU
          • malgorzata_pacyna_kit Re: nasz' stary - maly' Dariusz..... 25.08.06, 17:59
            informacja o pielgrzymce na Jasną Górę
            kilkaset osób chce w ten sposób poszukać drogi do Boga
            dla jednych to przeżycie duchowe dla innych przygoda
            i pod tą informacją na forum prostacki bełkot
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka