dariusz.matecki
22.08.06, 20:19
Wlasnıe sıedze w kafejce ınternetowej w Dıdım, tureckım kurorcıe ı musze
stwıerdzıc, ze Polska jest tysıac razy ladnıejsza ı gdyby nıe te kılka
zabytkow (starych kolumnıenek) to zupelnıe nıe oplacaloby sıe tu przyjezdzac.
Pozdrawıam wszystkıch mıchnıkowcow! Ave.