IP: 62.233.159.* 09.05.03, 23:09
A może by zrealizować naprawę drogi od ulicy Hehringa do
Celulozowej?
Mielibyśmy w naszym mieście kawałek niezłej drogi górskiej dla
rowerzystów.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka