Gość: fBek IP: 62.233.159.* 09.05.03, 23:09 A może by zrealizować naprawę drogi od ulicy Hehringa do Celulozowej? Mielibyśmy w naszym mieście kawałek niezłej drogi górskiej dla rowerzystów. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj