Dodaj do ulubionych

Kolejka na listę platformy

06.04.11, 07:08
O REALLY? REKLAMA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ (CZYT. ZŁODZIEJSKIEJ) NA ŁAMACH GAZETY WYBORCZEJ JUŻ SIĘ ZACZĘŁA? I TO WYŁĄCZNIE WIELKIMI LITERAMI. FAIL. NASTĘPNYM RAZEM PROPONUJĘ DODAĆ KOLORKI Z NAPrZeMiEnNą WiElKoŚcIą LiTeR.
Obserwuj wątek
    • szlachcic Re: Kolejka na listę platformy 06.04.11, 07:26
      no to bedzie sila w tej bandzie bredzic o moscie tymczasowym
    • zawsze.torunczyk nic dziwnego.... 06.04.11, 09:24
      Platforma Oszukańcza to jedyna partia która musiała aż podatki podnieść by wykarmić te wszystkie swoje ryje kochane. Jednocześnie Grześ został marszałkiem sejmu a Mira i Zbycha też się gdzieś przytuli. PO załatwia robotę dzieciom swoich działaczy (Soiesiakówna i Maya fuckme Rostowska i wiele wiele innych). Nic dziwnego że wszelkiej maści nieudaczników życiowych i karierowiczów ciągnie do PO co jak dobra matka odkarmi, da dach nad głową a jak trzeba.... pogrozi paluszkiem.
    • ext Re: Kolejka na listę platformy 06.04.11, 10:30
      Nudy, nudy, nudy! ciągle te same nazwiska, ciągle te same twarze! i to wszystko szeregowi działacze, którzy niczym się nie zasłużyli w ciągu swoich kadencji. Wybieramy ich, a oni jakby się zapadali pod ziemię.
      Przez 4 lata biorą kasę z naszych podatków, a o wyborcach przypominają sobie na czas kampanii wyborczej. Nie, dziękuję. Nie głosuję!
    • wszczebrzeszyn Chwilę wcześniej wyglądało to tak 06.04.11, 10:38
      img215.imageshack.us/i/printscreengw.jpg/
      • zawsze.torunczyk Re: Chwilę wcześniej wyglądało to tak 06.04.11, 11:33
        Ale się garbate nosy podjarały :)
    • harcer2 NOWA AKCJA 06.04.11, 11:46
      Babciu!!! Zabierz wnuczkowi dowód bo znów zagłosuje na PO!!!
      • kierownikmasarni Re: NOWA AKCJA 06.04.11, 19:10
        Spokojnie! Taka akcja niepotrzebna! po wprowadzeniu odpłatności za drugi kierunek studiów wnukowie i wnuczki sami oleją PO
        • zawsze.torunczyk Re: NOWA AKCJA 07.04.11, 08:06
          Póki co młodzi wykształceni myślą (zresztą dzięki wyciu debilom z PiSu) że PO zalegalizowała im noszenie przy sobie grassu, prezydęd Koromowski przywrócił ulgi 50%. Odpłatność za drugi kierunek wchodzi po wyborach i dotyczy niewielu.
    • maciek.em Kolejka na wyborczą listę Platformy 05.12.11, 21:11
      Idiotów nie potrafiących samodzielnie myśleć nigdy nie było mało !!!
      Wy do PO, a Polacy po zasiłki.
      • jerzy_gw Re: Kolejka na wyborczą listę Platformy 05.12.11, 22:19
        A Ty co? Taki jesteś mądry a wybory przespałeś.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka