Gość: maciej IP: *.int.elnet.pl / 195.85.209.* 16.09.04, 19:45 Ostatnie sondaze wskazuja, ze sila LPR rosnie. Z naszego regionu poslanka Sobecka jest nie do pobicia. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nowy.oszolom.z.radia.maryja Re: Sobecka liderem 16.09.04, 22:57 wspaniale! i tak trzymać! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciej Re: Sobecka liderem IP: 213.77.40.* 17.09.04, 08:35 jaki lider taka gawiedz!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mary Re: Sobecka liderem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.04, 23:02 Chyba w tuszy... Odpowiedz Link Zgłoś
grom3 Re: Sobecka liderem 17.09.04, 00:25 Podupadajaca gwiazda Sobecka latwiej przeskoczyc jak obejsc Odpowiedz Link Zgłoś