Gość: SDB
IP: *.torun.sdi.tpnet.pl
08.07.01, 21:10
Cieszę się ogromnie. Co do wykluczenia Dadosa to nie jestem pewien. Wszak Jaguś
ostro potraktował eks-grudziądzanina, ale czy musiał się od razu przewracać?
Nawet jeżeli był to upadek taktyczny to nie miał sensu, bo Ułamek był na
czele. Gratuluję leszczynianom. Współczuję polonistom z Piły, bo przegrali
właściwie dzięki 3pkt Jacka Golloba(lidera) i 1pkt Boyce'a. Co oni wyprawiają?
Wracając do meczu w Toruniu- i co? Kowalik nie wygra z Ułamkiem?