staszekk1 22.07.05, 18:26 Tak trzymajcie chlopaki! Wiecej myslenia, uporzadkowac wszystko, zrobcie jedno centrum festiwalowe i bedzie dobrze! A gwiazdy, ilosc filmow (170) i nagrody - sa OK. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
staszekk1 Do tego oprawa promocyjna jest dobra 22.07.05, 18:26 Do tego oprawa promocyjna jest dobra, zadna inna impreza nie miala takiej. One polegaly na TVB (wiadomo...), a Festiwal Filmowy - na TVP2. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lucek Re: Do tego oprawa promocyjna jest dobra IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.05, 19:25 Arogancki wrsiawiak.Na co wydales 250 tys zlotych? Gdzie namioty? Gdzie goscie z zagranicy? Gdzie nowe filmy. Wiekdzosc do zestawy ktore przygotowaly ambasady lub instytuty kultury. Naciagactwo panie Rogowski. Odpowiedz Link Zgłoś
nautile Naprawde niezly dorobek jak na pierwsza edycje w T 22.07.05, 20:44 Naprawde niezly dorobek jak na pierwsza edycje w Toruniu nowej imprezy: - 118 seansów i 172 filmy. - publiczność 18 tys. osób. - polska premiera Kena Loacha "Przyjazny pocałunek" - przegląd najnowszej kinematografii państw Azji Centralnej, Czech i Izraela, - trzy tematyczne maratony filmowe. - projekcja plenerowa "Mojego Nikifora" - imprezy z muzyką elektroniczną (duetu Ostrego i Emade, Bogdana Hołowni i Katarzyny Groniec) - największa w kraju wystawa Rafała Olbińskiego - cenieni twórcy polskiego kina - reżyserzy: Jan Nowicki, Krzysztof Krauze, Magdalena Piekorz, Wojciech Smarzowski, Jan Hryniak - aktorzy: Magdalena Cielecka, Paweł Wilczak, Jacek Poniedziałek, Grazyna Szaapolowska - panel dyskusyjny - scenarzyści: Jacek Wasilewski, Grzegorz Łoszewski, reżyser Wojciech Smarzowski, dramaturg Paweł Sala i Janusz Leon Wiśniewski. - nagroda dla filmu z najlepszym scenariuszem - retrospektywa obrazów legend polskiego kina - Tadeusza Konwickiego i Jerzego Stefana Stawińskiego WYGLĄDA IMPONUJĄCO! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: henryk Re: Naprawde niezly dorobek jak na pierwsza edycj IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.05, 16:08 Idz nautile do tej warszawki swojej. Zobacz co bedzie w Cieszynie! Zobacz co bedzie w Kazimierzu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stef Re: Naprawde niezly dorobek jak na pierwsza edycj IP: *.acn.waw.pl 24.07.05, 22:56 CIeszyn rzeczytwiscie wiekszy, ale w Kazimierzu maja puscic wszystkiego 25 filmow, wiec raczej nie ma czego zazdroscic i cieszyc sie z tego co jest. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łysy Sam sie ciesz w swojej Warszawie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.05, 09:58 Zobaczymy kolego z Warszawy który festiwal będzie dłuzej pokazywany w telewizji w Polsce. Jak Kazimierz będzie przez tydzień w TVP to wolałbym by u nas było 25 filmów,zamiast stu,ktore nic w efekcie nie przyniosły bo w polsce co miesiąc bębni sie o czmyś z Torunia i nie jest to dla nas żadna nowosć.A jak był cAmerimage,to przyjeżdżały telewizje nawet z Niemiec. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stef Re: Sam sie ciesz w swojej Warszawie IP: *.acn.waw.pl 25.07.05, 11:28 Kazimierz organizuje telewizja, sila rzeczy bedzie go w tvp wiecej. Mysle jednak, ze to jednorazowa impreza, jak wyjdzie na jaw ilosc roztrwonionych pieniedzy, to sie z Kazimierza zwina. Lysy - troche Ci sie dziwie, jak Ci zalezy na medialnym poklasku, to zorganizuj zawody strongman. Lato Filmow pudowane jest na twardych podstawach dobrego programu i wokol tego trzeba budowac reszte. Tegoroczny Kazimierz to wymysl jednego dyrektora z TVP, ktory zreszta juz stracil swoje stanowisko. Nie sie wiec co grzac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: torunczyk Jak bedzie studio TVP w Toruniu, to za rok bedzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.05, 14:43 Jak bedzie studio TVP w Toruniu, to za rok bedzie 3x lepsza obsluga! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stef Re: Jak bedzie studio TVP w Toruniu, to za rok be IP: *.acn.waw.pl 25.07.05, 21:40 Lilka, Twoja ocena jednak troche odbiega od rzeczywistosci. Program filmowy, to akurat to na festiwalu, do czego przyczepic sie za bardzo nie mozna. Choc oczywiscie zawsze chce sie wiecej i ja za rok tez oczekuje lepszego programu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lilka Re: Jak bedzie studio TVP w Toruniu, to za rok be IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.05, 08:31 Widzisz uczciwej krytyki byc nie moze bo CENZURA jak w czasach komuny. Michnik spac nie moze. Faktem jest ze Rogoski slowa nie dotrzymal.Obiecywal swieze buleczki a dal czarstwy towar i w niepelnym asortymencie. Brak gosci , tworcow z zagranicy, brak widzow, brak namiotow etc.No to jak to nazwac - poprostu wypadaloby uderzyc sie w [piers i przyznac do wpadki. A miasto powinno dbac by nasze pieniadze nie szly do kieszeni organizatorow (przynajmniej nie glownie) ale na spelnienie oczekiwan TORUNIAN. Odpowiedz Link Zgłoś
patajka1 Re: Jak bedzie studio TVP w Toruniu, to za rok be 26.07.05, 08:46 Gość portalu: lilka napisał(a): > miasto powinno dbac by nasze pieniadze nie szly do kieszeni organizatorow > (przynajmniej nie glownie) ale na spelnienie oczekiwan TORUNIAN. Decydowac powinna ranga wydarzenia i to ilu turystow przyciagnie, a nie czy robia to torunianie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stef przesadzasz... IP: *.acn.waw.pl 26.07.05, 11:18 Twoja ocena jest skrajnie negatywna, a przez to niesprawiedliwa, sadze wiec, ze Twoje intencje sa nie do konca szczere, dlatego nie podejmuje dyskusji, bo to bez sensu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ninoczka Stef daj spokój IP: 217.153.130.* 26.07.05, 12:26 Stef, my w Warszawie znamy was doskonale. Odpowiedz państwu z Torunia, dlaczego nie ściągneliscie TVP i nie było relacji z tego festiwalu? Bądź też uczciwy, skoro tak atakujesz ostro "jednego dyrektora z TVP" dlaczego telewizji nie będzie również u was w najbliższych latach. I nie mydlij już oczy że będzie. Z tego co wiemy to Toruniowi chodziło właśnie o poklask medialny, a tego im nie zapewniliście. I oglądaj Festiwal Filmowy w Kazimierzu w TVP, zobaczymy czy bedzie taki słaby :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stef ???? IP: *.acn.waw.pl 26.07.05, 12:50 a skad ja niby mam to wiedziec??? Odpowiedz Link Zgłoś
ojciecdyrektor1 ninoczka, pracujesz w TVP???? 01.09.05, 17:46 zdaje sie, ze cos na temat pokazywania festiwalu w TVP pisal kilka dni temu w wyborczej Pawel Felis. Podobno dyrekcja wydala nieformalny zakaz mowienia w TVP o torunskim festiwalu, rzecz tyczyla sie tez festiwalu w Cieszynie i w Zwierzyncu. Oczywiscie zaprzeczaja temu, ale Kazimierz byl rzeczywiscie promowany ponad miare, bo tam naprawde nie bylo nic ciekawego... Odpowiedz Link Zgłoś