Gość: Anka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.05, 18:53 Szukam dobrego ginekologa, tzn. profesjonalny, zanjący się na rzeczy a nie jakis bezduszny doktorzyna Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
annukka Re: Dobry ginekolog poszukiwany!!! 04.10.05, 19:13 Ze spokojnym sumieniem polecam dr Palacz- Marchwińską- gabinet ul. Szczytna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kama Re: Dobry ginekolog poszukiwany!!! IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 05.10.05, 20:33 polecam gorąco dr.n.med.Piotr Wojtynek,super lekarz,przyjmuje w Matopacie Odpowiedz Link Zgłoś
pier_niczek Re: Dobry ginekolog poszukiwany!!! 06.10.05, 18:12 a ja wojtynka nie polecam!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XYZ Re: Dobry ginekolog poszukiwany!!! IP: *.petrus.com.pl 07.10.05, 12:12 Polecam dr Jackowskiego, rewelacja!!!!!! Warto tez udac sie do mało znanego , ale bardzo rzetelnego dr Gbiorczyka. Natomiast nie polecam : Marchwińskiej, Wojtynka, Gawińskiego ( przereklamowany do kwadratu!!!!), Modrzewskiej. Powodzenia!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gosia305 Re: Dobry ginekolog poszukiwany!!! 07.10.05, 12:43 Ja również polecam dr Jackowskiego, nie poleecam dr Wojtynka i dr Stankiewicza. Niezły jest też dr Paluszyński. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Dobry ginekolog poszukiwany!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.05, 22:48 polecam dr migdę. jest trochę "lodowaty":-), ale jest to naprawdę fachowiec. Przed nim w swoim zyciu byłam u kilkunastu ginów, tylko on (i to w ramach NFZ!) rozpoznał właściwie moje schorzenie, no i zastosował właściwe leczenie. W ramach wizyty jest zwykłe badanie "dowcipne", USG też "dowcipne", cytologia, badanie piersi (niby norma, ale niestety nie u wszystkich). Przyjmuje w ramach NFZ (niestety czeka się dość długo na wizytę, chyba ze są jakieś problemy) i prywatnie (jedno i drugie w "Naszym Lekarzu") Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krysia wojtynek, stankiewicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.05, 22:54 nie polecam ani wojtynka, ani stankiewicza. Choć ten pierwszy jest zdecydowanie gorszy, niz drugi. jak juz jesteś w ciąży to stankiewicz się przejmuje, wojtynek widzi tylko własny nos:-) a tak na serio-brak kompetencji pana w. bedę odczuwać całe zycie... teraz moge tylko żałować, że uległam reklamie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czy Re: Dobry ginekolog poszukiwany!!! IP: *.astri.uni.torun.pl 07.10.05, 13:23 czy dr Jackowsi pracuje w Torunskim szpitalu? Gdzie przyjmuje? (telefon?) Ile kosztuje wizyta? Dlaczego nie poecasz Marchwinskiej? - ja slyszalam o niej same dobre rzeczy, ze przyjezdza do swoich porodow...(jesli sie u niej prowadzilo ciaze prywatnie) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XYZ Re: Dobry ginekolog poszukiwany!!! IP: *.petrus.com.pl 07.10.05, 16:18 Dr Jackowski przyjmuje w szpitalu i na Chełmińskiej w takim nowym bloku na przeciwko Dyskontu Plus. Bierze bodajże 70 zł za wizytę a z USG 100 zł. Marchwińskiej nie polecam bo przy sprawach, które daja sie jeszcze leczyc farmakologicznie , ona wysyła od razu pod nóz. Ponadto przy porodach czeka do ostatniej chwili,nawet po terminie bo....ona tez tak rodziła . Poza tym taka słodka trucizna .Ale to tylko moje wrażenia.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XYZ Re: Dobry ginekolog poszukiwany!!! IP: *.petrus.com.pl 07.10.05, 16:19 Sorry, dr Jackoweski oczywiście NIE przyjmuje w szpitalu, tylko miało być PRACUJE w szpitalu na patologii ciązy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czy do XYZ IP: *.astri.uni.torun.pl 07.10.05, 21:11 a co to znaczy ze czeka do ostatniej chwili? Czy to ze jest ewidentnie zle z dzieckiem a ona zwleka z cesarka bo woli natoralnie, czy nie wywoluje sztucznie porodu jak pare dni minelo i z dzieckiem ok? Odpowiedz Link Zgłoś
jaonna Re: Dobry ginekolog poszukiwany!!! 10.10.05, 17:12 Mam prosbe: czy ktos moglby podac nr telefonu do Dr Jackowskiego? szukalam w ksiazce telefonicznej (pkt) ale nie udalo mi sie znalezc z gory dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: Dobry ginekolog poszukiwany!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.05, 01:15 A może któraś zna dobrego lekarza, który przyjmuje na NFZ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: Dobry ginekolog poszukiwany!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.05, 23:35 ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polecam Re: Dobry ginekolog poszukiwany!!! IP: *.adsl.inetia.pl 13.10.05, 09:05 Polecam Mariana Drożdżala. Niezwykły lekarz i wspaniały człowiek. Był przy narodzinach mojej Basi. Przy nim czułam się pewnie i bezpiecznie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosia Re: Dobry ginekolog poszukiwany!!! IP: *.adsl.inetia.pl 13.10.05, 09:03 Polecam gorąco doktora Mariana Drożdżala Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A Re: Dobry ginekolog poszukiwany!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.05, 18:07 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: Dobry ginekolog poszukiwany!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.05, 21:31 A gdzie przyjmuje? Może macie numer telefonu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ash Re: Dobry ginekolog poszukiwany!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.05, 19:23 HEEEEJ, a wie ktos cos o dr. Ewie Becel-Firczuk ?????????????? przyjmuje na Fredry, prywatnie.....?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: Dobry ginekolog poszukiwany!!! IP: *.petrus.com.pl 23.10.05, 20:48 kiedys tam przyjmowała na NFZa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ash Re: Dobry ginekolog poszukiwany!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.05, 18:04 Nadal przyjmuje, bo bylam u niej w poniedziałek (wprawdzie prywatnie ale widzialam rozpiske); pytalam bo chcialam sie dowiedziec jakie sa o niej opinie przed pojsciem...Po wizycie stwierdzam ze zla nie jest ale tez wielka sympatia do niej nie zapalalam...Na pewno ciezko sie z nia rozmawia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ash Re: Dobry ginekolog poszukiwany!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.05, 18:10 proponuje tym ktorzy o tym forum nie wiedza wejsc na nie...jest tam rowniez sporo opinii... forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=18090&w=12196115 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a;l Re: Dobry ginekolog poszukiwany!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.05, 21:31 w matopacie m. szymański Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misia Re: Dobry ginekolog poszukiwany!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.05, 13:32 a slyszal ktos cos o dr danninger? przyjmuje na fatala Odpowiedz Link Zgłoś
izu7 Re: Dobry ginekolog poszukiwany!!! 03.12.05, 18:39 SUPER KOBIETA!!!! ZAANGAŻOWANA W PROBLEMY PACJENTKI! ZAWSZE UDZIELA RADY PRZEZ TELEFON! SZKODA, ZE NIE PRACUJE NA BIELANACH!!!! UFAM W 100%!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magdziolek81@o2.pl Re: Dobry ginekolog poszukiwany!!! IP: *.torun.mm.pl 11.12.05, 17:05 a jak ta pani sie nazywa?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: Dobry ginekolog poszukiwany!!! IP: *.torun.mm.pl 11.12.05, 17:14 Witam ja rownież sukam dobrego ginekologa... ja kiedy bylam w ciąży byłam pare razy u dr stankiewicza i wydał mi sie bardzo sympatyczny dość profesjonalnie podchodzi do problemu.. Teraz szukam wlasnie kontaktu do niego, chciałabym pojsc prywatnie ale nie moge znależć może ktoś ma nr telefonu i inne namiary... bede bardzo wdzieczna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: Dobry ginekolog poszukiwany!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.05, 18:08 Stankiewicz przyjmuje w Matopacie. Nr tel. do jego gabinetu to: 056 659 48 34. Odpowiedz Link Zgłoś